sadsad x
asdasd

D-Link 1000BASE-LX SINGLE-MODE,10KM ( DEM-310GT-A1A ) SFP Gbic Modül

Ürün Kodu : TPX44627

icon_kargo_Bedava Ücretsiz
Kargo
icon_ayni_Gun_Kargo Kargo Süresi
1 İş Günü
Tek Çekim
:
289,14 TL (KDV Dahil)
HAVALE & MAİL ORDER
:
283,35 TL (KDV Dahil)
:
  • (0)


  • D-Link DEM-310GT GBIC SFP 1000BASE-LX Single-Mode SFP Gbic Modül

    Genel Özellikler:

    - 1000BASE-LX port (IEEE 802.3z standardı)
    - Dubleks LC konnektörü
    - Tam çift yönlü çalışma
    - 802.3x akış kontrol desteği
    - Fiber tipi: 9um Tekli-mode fiber 10 km’e kadar
    - Dalga Boyu: 1310nm
    - Güç: 3.3V
    - Güç Bütçesi: 10.5dB
    - Çalışırken değiştirilebilme
    - Sınıf 1 laser ürün EN 60825-1 ile uyumludur.
    - TTL sinyal tespit göstergesi
    - Düşük  EMI için metal kasa

    Ürünlerimizin tümü marka garantilidir,
    Teknolojipazar, ürünlere ait teknik detaylar için markaya ait web sayfasından ürün özelliklerini incelemenizi önermektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.