TP_Mobil_indirim.png (64 KB)

Aruba IOn 10G SFP+ LC SR 300m MMF XCVR ( R9D18A )

Ürün Kodu : TPX384047   Stok Mevcut *

icon_kargo_Bedava Ücretsiz
Kargo
icon_ayni_Gun_Kargo Kargo Süresi
Aynı Gün Kargo
Tek Çekim
:
1.646,31 TL (KDV Dahil)
HAVALE
:
1.613,38 TL (KDV Dahil)

Aynı gün kargo, Saat 14:00'e kadar verilen siparişler aynı gün kargo firmalarına teslim edilir.Teslim tarihi kargo firmalarının yoğunluğuna ve teslim tarihlerine göre değişebilir.
Pandemi sebebiyle kargo firmasından kaynaklı günlük gecikmeler yaşanabilmektedir..
Paylaş:
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Yorumlar (0)
  • Tavsiye Et
  • Resimler
  • Beni Ara


  • Marka Tanımsız
    Ağırlık 20 g
    Yükseklik 56 mm
    Genişlik 13 mm
    Derinlik 15 mm
    Arayüz SFP+
    Maksimum veri aktarım hızı 10000 Mbit/s
    Fiber optik bağlantı LC
    Maksimum transfer mesafesi 300 m
    SFP alıcıverici türü Fiber optik
    Çok modlu fiber (MMF) destekli Evet
    SFP alıcı-verici standardı SR
    Ürünlerimizin tümü marka garantilidir,
    Teknolojipazar, ürünlere ait teknik detaylar için markaya ait web sayfasından ürün özelliklerini incelemenizi önermektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.