TP_Mobil_indirim.png (64 KB)

Assmann DK-2533-20-3

Ürün Kodu : TPX8122   Stok Mevcut *

icon_kargo_Bedava Ücretsiz
Kargo
icon_ayni_Gun_Kargo Kargo Süresi
Aynı Gün Kargo
Tek Çekim
:
437,59 TL (KDV Dahil)
HAVALE
:
428,84 TL (KDV Dahil)

Aynı gün kargo, Saat 14:00'e kadar verilen siparişler aynı gün kargo firmalarına teslim edilir.Teslim tarihi kargo firmalarının yoğunluğuna ve teslim tarihlerine göre değişebilir.
Pandemi sebebiyle kargo firmasından kaynaklı günlük gecikmeler yaşanabilmektedir..
Paylaş:
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Yorumlar (0)
  • Tavsiye Et
  • Resimler
  • Beni Ara


  • • LC / LC Konnektör
    • Seramik başılklı konnektör uçlarına sahip
    • Multimode
    • Duplex
    • I-VH 2G50/125µ
    • Halogen free kablo
    • 50/125µm fiber
    • Fiber class OM 3
    • Kablo çapı 3mm
    • 10 Gbit Ethernet'e kadar veri iletimi mümkün

    Digitus LC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 20 metre, Multimode, Duplex, 50/125, OM3
    Ürünlerimizin tümü marka garantilidir,
    Teknolojipazar, ürünlere ait teknik detaylar için markaya ait web sayfasından ürün özelliklerini incelemenizi önermektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.