sadsad x
asdasd
Stokta Yok

Assmann DK-2922-15

Ürün Kodu : TPX7707

icon_ayni_Gun_Kargo Kargo Süresi
1 İş Günü
Tek Çekim
:
89,23 TL (KDV Dahil)
HAVALE
:
86,55 TL (KDV Dahil)
+ 7,50 TL kargo ücreti
i
Paylaş:
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Yorumlar (0)
  • Tavsiye Et
  • Resimler
  • Beni Ara


  • • SC / SC Konnektör
    • Seramik başılklı konnektör uçlarına sahip
    • Singlemode
    • Duplex
    • I-VH 2E9/125µ
    • Halogen free kablo
    • 9/125µm fiber
    • Fiber class OS 1
    • Kablo çapı 3mm

    Digitus SC-SC Fiber Optik Patch Kablo, 15 metre, Singlemode, Duplex, 09/125
    Ürünlerimizin tümü marka garantilidir,
    Teknolojipazar, ürünlere ait teknik detaylar için markaya ait web sayfasından ürün özelliklerini incelemenizi önermektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.