sadsad x
asdasd
Stokta Yok

Assmann DK-2931-10

Ürün Kodu : TPX7664

icon_ayni_Gun_Kargo Kargo Süresi
1 İş Günü
Tek Çekim
:
93,44 TL (KDV Dahil)
HAVALE
:
90,63 TL (KDV Dahil)
+ 7,50 TL kargo ücreti
i
Paylaş:
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Yorumlar (0)
  • Tavsiye Et
  • Resimler
  • Beni Ara


  • •LC / ST Konnektör
    •Seramik başlıklı konnektör uçlarına sahip
    •Singlemode
    •Duplex
    •I-VH 2E9/125µ
    •Halogen free kablo
    •9/125µm fiber
    •Fiber class OS 1
    •Kablo çapı 3mm

    Digitus LC-ST Fiber Optik Patch Kablo, 10 metre, Singlemode, Duplex, 9/125
    Ürünlerimizin tümü marka garantilidir,
    Teknolojipazar, ürünlere ait teknik detaylar için markaya ait web sayfasından ürün özelliklerini incelemenizi önermektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.