sadsad x
asdasd
push-1-ürün.jpg (811 KB)

Assmann DK-2932-20 LC-SC Fiber Optik Patch Kablo

Ürün Kodu : TPX7708   Stok Mevcut *

icon_kargo_Bedava Ücretsiz
Kargo
icon_ayni_Gun_Kargo Kargo Süresi
Aynı Gün Kargo
Tek Çekim
:
128,82 TL (KDV Dahil)
HAVALE
:
127,53 TL (KDV Dahil)

Aynı gün kargo, Saat 14:00'e kadar verilen siparişler için geçerlidir.
Pandemi sebebiyle kargo firmasından kaynaklı 1 günlük gecikmeler olabilir.
Paylaş:
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Yorumlar (0)
  • Tavsiye Et
  • Resimler
  • Beni Ara


  • • LC / SC Konnektör
    • Seramik başılklı konnektör uçlarına sahip
    • Singlemode
    • Duplex
    • I-VH 2E9/125µ
    • Halogen free kablo
    • 9/125µm fiber
    • Fiber class OS 1
    • Kablo çapı 3mm

    Digitus LC-SC Fiber Optik Patch Kablo, 20 metre, Singlemode, Duplex, 09/125
    Ürünlerimizin tümü marka garantilidir,
    Teknolojipazar, ürünlere ait teknik detaylar için markaya ait web sayfasından ürün özelliklerini incelemenizi önermektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.