sadsad x
asdasd

Assmann DK-2933-20

Ürün Kodu : TPX7709   Stok Mevcut *

icon_kargo_Bedava Ücretsiz
Kargo
icon_ayni_Gun_Kargo Kargo Süresi
1 İş Günü
Tek Çekim
:
103,54 TL (KDV Dahil)
HAVALE & MAİL ORDER
:
101,47 TL (KDV Dahil)
Paylaş:
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Yorumlar (0)
  • Tavsiye Et
  • Resimler
  • Beni Ara


  • • LC / LC Konnektör
    • Seramik başılklı konnektör uçlarına sahip
    • Singlemode
    • Duplex
    • I-VH 2E9/125µ
    • Halogen free kablo
    • 9/125µm fiber
    • Fiber class OS 1
    • Kablo çapı 3mm

    Digitus LC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 20 metre, Singlemode, Duplex, 09/125
    Ürünlerimizin tümü marka garantilidir,
    Teknolojipazar, ürünlere ait teknik detaylar için markaya ait web sayfasından ürün özelliklerini incelemenizi önermektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.