sadsad x
asdasd
Slider 2.png (153 KB)

Assmann DN-82010-1 Media Converter

Ürün Kodu : TPX23526   Stok Mevcut *

icon_kargo_Bedava Ücretsiz
Kargo
icon_ayni_Gun_Kargo Kargo Süresi
Aynı Gün Kargo
Tek Çekim
:
269,45 TL (KDV Dahil)
HAVALE
:
266,75 TL (KDV Dahil)

Aynı gün kargo, Saat 14:00'e kadar verilen siparişler için geçerlidir.
Pandemi sebebiyle kargo firmasından kaynaklı 1 günlük gecikmeler olabilir.
673.62 Parapuan
:
673.62
Paylaş:
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Yorumlar (0)
  • Tavsiye Et
  • Resimler
  • Beni Ara

    • UTP / fiber (ST konnektör, Multimode) media converter
    • 10/100 Mbps UTP Ethernet bağlantınızın Multimode fiber kablo aracılığıyla 2 km uzağa taşınmasını sağlar.
    • Auto MDI/MDI-X portlar sayesinde bağlantılarda düz veya cross patch kablo kullanılabilir.
    • Full-duplex veya Half-duplex çalışmaktadır.
    • Harici güç adaptörü cihaz ile birlikte verilmektedir.
    • 19 inch kabine monte edilebilir. Kabinet montaj aparatı haricen alınmalıdır.
    • LED ışıkları sayesinde cihazın çalışması hakkında detaylı bilgi edinebilme imkanı
    • 10/100Base-TX - 100Base-FX
    • Konnektörler: 1 x RJ45, 1 x SC Duplex
    • Desteklenen mesafe: Maksimum 2 km
    • Dalgaboyu: 1310nm
    • Multimode Dual Fiber
    • Link Fault Pass Through (LFP) özelliği
    • 50/125µm ve 62.5/125µm Fiber kablo bağlantılarında kullanılır.
    • İletim Gücü: Minimum -22 dBm, Maximum -12 dBm
    • Güç Aldılama Hassasiyeti: Minimum -30 dBm
    • Desteklenen Standartlar: IEEE 802.3 Ethernet, IEEE 802.3u Fast Ethernet
    • 128kB Data Buffer
    • Çalışma Isısı: 0 - 55°C
    • Boyutlar (E x B x Y): 95mm x 70mm x 26mm
    • Ağırlık: 200 gram
    • Voltaj Beslemesi: 5V DC
    • Maksimum Çektiği Akım: 800mA
    • Güç Tüketimi: 2.5W
    Ürünlerimizin tümü marka garantilidir,
    Teknolojipazar, ürünlere ait teknik detaylar için markaya ait web sayfasından ürün özelliklerini incelemenizi önermektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.