TP_Mobil_indirim.png (64 KB)

ASUS PROART X570-CREATOR WIFI HDMI-DP-THUNDERBOLD M2 PCIE NVME AM4 PCIE 16X v4.0

Ürün Kodu : TPX380134   Stok Mevcut *

icon_kargo_Bedava Ücretsiz
Kargo
icon_ayni_Gun_Kargo Kargo Süresi
Aynı Gün Kargo
Tek Çekim
:
7.805,55 TL (KDV Dahil)
HAVALE
:
7.649,44 TL (KDV Dahil)

Aynı gün kargo, Saat 14:00'e kadar verilen siparişler aynı gün kargo firmalarına teslim edilir.Teslim tarihi kargo firmalarının yoğunluğuna ve teslim tarihlerine göre değişebilir.
Pandemi sebebiyle kargo firmasından kaynaklı günlük gecikmeler yaşanabilmektedir..
Paylaş:
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Beni Ara


 • ProArt X570-CREATOR WIFI

  PCIe® 4.0, pasif PCH soğutma tasarımı, çift Thunderbolt™ 4 Type-C bağlantı noktası, 10 Gb ve 2.5 Gb dahili Ethernet, WiFi 6E, soğutma bloklu üç adet M.2 , USB 3.2 Gen 2 ve gelişmiş güvenlik yönetimi özellikleriyle donatılan, içerik üreticilere yönelik AMD X570 Ryzen AM4 ATX anakart

  • AM4 soket: AMD Ryzen™ 5000 Serisi/ 5000 G-Serisi/ 4000 G-Serisi/ 3000 Serisi/ 3000 G-Serisi/ 2000 Serisi/ 2000 G-Serisi masaüstü işlemcilere hazır
  • Sağlam performans: 14+2 güç aşaması, ProCool II güç bağlantısı, yüksek kaliteli alaşımlı bobinler ve dayanıklı kapasitörler
  • Kapsamlı termal tasarım: Büyük VRM soğutma bloğu, yonga seti için pasif soğutma bloğu ve M.2 alüminyum soğutma blokları
  • Geniş bağlantı seçenekleri: Çift Thunderbolt™ 4 Type-C bağlantı noktası, 10 Gb ve 2.5 Gb dahili Ethernet, WiFi 6E, üç adet PCIe® 4.0 M.2 yuvası ve USB 3.2 Gen 2 bağlantı noktası
  • Gelişmiş güvenlik: ASUS Control Center Express üzerinden USB bağlantı noktası yönetimi, yazılım kara listesi ve Regedit açma/kapama denetimi
  • ProArt size daha fazlasını sunar: İki Yönlü Yapay Zeka Destekli Gürültü Engelleme özelliği internet üzerinden net iletişim kurmanıza imkan verirken, ProArt Creator Hub ve CretionFirst de tüm sistemi tek noktadan yönetebilmenizi sağlar.
  • Güvenilir kararlılık: 7/24 çalışma için testlerden geçirildi. Geniş uyumluluk sunar ve üst düzey güvenlik için SafeSlot’a sahiptir

  ProArt X570-CREATOR WIFI


  Yaratıcı Performans

  ProArt X570-Creator WiFi mükemmel performans ile yaratıcılığınızı artırıyor ve en yeni AMD Ryzen™ işlemcilerin gücünü ortaya çıkarıyor. Hem de güçlü donanım ve yazılımlar, verimli soğutma ve Thunderbolt™ 4.0, 19 Gb ve 2.5 Gb dahili Ethernet ve WiFi 6E gibi yıldırım hızında bağlantı seçenekleriyle birlikte.

  ProArt X570-CREATOR WIFI


  Teknik Özelliklere Genel Bakış

  Bağlantı Seçenekleri

  ProArt X570-CREATOR WIFI


  Performans

  ProArt X570-CREATOR WIFI


  Soğutma

  ProArt X570-CREATOR WIFI


  Geniş Bağlantı Seçenekleri

  İki adet Thunderbolt™ 4 bağlantı noktası, 10 Gb ve 2.5G Ethernet bağlantı noktası gibi kapsamlı giriş çıkışlara sahip olan anakart esnek ve zahmetsiz bir şekilde hızlı veri aktarımı ve geniş depolama seçenekleri sunuyor.

  İki Adet Yerleşik Thunderbolt 4™ USB-C

  Her bir Thunderbolt 4 bağlantı noktası en yeni yüksek hızlı cihazlar ve sürücüler için iki yönde 40 Gbps’e varan hızlar sunuyor. Thunderbolt 4 ayrıca iki adet harici 4K ekrana destek veriyor ve PCIe® bant genişliğini 32 Gbps’e çıkarıyor.

  • Maks. 40 Gbps
  • İki adet 4K veya bir adet 8K ekran'a kadar destekler

  ProArt X570-CREATOR WIFI


  ProArt X570-CREATOR WIFI

  1. WiFi 6E Anteni

   Iki adet dahili vericiye ve alıcıya sahip olan anten, aktarım hızını artırıyor ve 2,4, 5 ve 6 GHz bantlarını destekliyor.

  2. Ayarlanabilir Tasarım

   Dört yönlü konumlandırma imkanı sayesinde sinyaller daha iyi alınabiliyor.

  3. Manyetik Taban

   Güçlü manyetik taban sayesinde anteni bilgisayar kasasının üstüne veya yanına takabilmek mümkün oluyor.

  WiFi 6E (Gig+)

  Yerleşik WiFi 6E teknolojisi 6 GHz bandındaki yeni radyo tayfından yararlanıyor. 5 GHz bandından üç kata kadar daha yüksek bant genişliği sunan ve yedi adede kadar 160 MHz bandıyla ultra yüksek ağ hızlarına ulaşan bu yeni bant, kalabalık bağlantı ortamlarında daha fazla kapasite ve daha iyi performans sunuyor.

  Marvell® AQtion 10 Gbps Ethernet

  Uzman kullanıcıların ve içeri üreticilerin üst düzey taleplerini karşılamak için tasarlanan 10 Gbps yerleşik Ethernet, evde ağ bağlantısını yeni bir düzeye taşıyor. Standart gigabit Ethernet'ten 10 kat daha fazla bant genişliği sayesinde sıkıştırılmamış 4K UHD videoların keyfini çıkaracak, daha önce hiç olmadığı kadar hızlı bir şekilde sistem yedekleme ve dosya aktarımı yapabileceksiniz.

  Intel® 2.5 Gb Ethernet

  Intel 2.5 Gb Ethernet (I225-V) bağlantı noktası, standart 1 Gb Ethernet bağlantı noktasından 2,5 kat daha fazla performans göstererek veri aktarımını hızlandırıyor ve yüksek çözünürlüklü videoları akıcı bir şekilde izleme imkanı veriyor.

  ProArt X570-CREATOR WIFI

  *Wi-Fi 6E özellikleri düzenleme sınırlamalarına ve 5 GHz Wi-Fi ile birlikte kullanıma bağlıdır. ASUS WiFi 6 ekosistemi hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen www.asus.com/tr/content/WiFi6/#WIFI-6E. adresini ziyaret edin.


  M.2 Depolama

  ProArt X570-CREATOR WIFI

  Ultra Hızlı Veri Aktarımı

  22110 boyutuna kadar destek veren üç adet PCIe 4.0 M.2 yuvası sayesinde NVMe® SSD RAID desteğiyle olağanüstü performans artışı elde ediliyor. İki adede kadar PCIe 4.0 depolama cihazıyla bir RAID yapılandırması oluşturun ve AMD Ryzen 5000 ve 3000 serisi masaüstü işlemcilerle en yüksek veri aktarım hızına ulaşın.

  ProArt X570-CREATOR WIFI

  M.2 Q-Latch

  Yenilikçi Q-Latch sayesinde bir M.2 SSD’yi takıp çıkarmak çok kolay. Hem de özel bir alete gerek duymadan. Basit bir kilit mekanizmasına sahip olan tasarım, geleneksel vidalara ihtiyaç duymadan düzgün bir şekilde sürücüyü yerine sabitliyor.

  ProArt X570-CREATOR WIFI


  Kesintisiz Performans

  ProArt X570-Creator WiFi’da en yeni AMD Ryzen işlemcilerin muhteşem gücünü karşılayacak uygun güç tasarımına ve bellek performansına sahip. 3D veya video düzenleme, yazılım derleme gibi çok iş parçacığı gerektiren zorlu görevlerin üstesinden geliyor.

  Sağlam Güç Dağıtımı

  Eşli Güç Aşamaları

  14+2 güç aşamaları, yüksek ve alçak taraf MOSFET’leri ile sürücüleri tek bir pakette birleştiriyor. Böylece, AMD’nin en son işlemcilerinin talep ettiği güç ve verimlilik sağlanıyor.

  ProArt X570-CREATOR WIFI


  Digi+ Güç Kontrolü

  Endüstrinin en iyilerinden biri olan ASUS Digi+ voltaj regülatör modülü (VRM), işlemciye akıcı ve son derece net bir güç iletimi yapılmasını sağlar.

  ProArt X570-CREATOR WIFI


  ProCool II Güç Bağlantısı

  ProCool soket, PSU güç hatlarıyla temas için sıkı kurallara uyularak daha düşük öz direnç ve daha iyi ısı dağıtımı sağlayacak biçimde üretildi.

  ProArt X570-CREATOR WIFI


  Bobinler ve Kapasitörler

  Yüksek sıcaklıklara dayanabilecek şekilde geliştirilen üst düzey alaşımlı bobinler ve dayanıklı kapasitörler, sektör standartlarından daha fazla performans sağlar.

  ProArt X570-CREATOR WIFI


  Digi+ Güç Kontrolü

  ProArt X570-Creator WiFi’da yüksek performanslı ekran kartları için üç adet PCIe® 4.0 x16 yuvası yer alıyor. Bu sayede, profesyonel tasarım, modelleme, simülasyon ve görüntü işleme uygulamaları için üstün performans elde edilebiliyor.

  ProArt X570-CREATOR WIFI


  Bellek

  ProArt X570-Creator WiFi, sahip olduğu dört yuvayla 128 GB DDR4 belleğe destek veriyor. OptiMem II teknolojisi iletken hattı dizilimini büyük ölçüde geliştirerek geçişleri ve paraziti azaltıyor. Bu da bellek kararlılığını ve uyumu artırarak bellek kitlerine daha yüksek frekans payı bırakılmasını sağlıyor.

  ProArt X570-CREATOR WIFI


  Kapsamlı Soğutma Tasarımı

  Ağır yük altındayken sistemin stabil çalışması çok önemlidir. Bunun için, ProArt X570-Creator WiFi’da geniş VRM ve yonga seti soğutma bloklarından oluşan pasif bir yonga seti soğutma sistemi bulunuyor. Bu sistemdeki soğutma blokları yüzey alanı ve kütle arasında en uygun dengeyi kuruyor. Entegre birinci sınıf bileşenler ve birden fazla fan başlığı gibi önemli tasarım unsurları da içerik üretimine yönelik sistemler için iyi bir temel oluşturuyor.

  Soğutma blokları

  ProArt X570-CREATOR WIFI

  1. VRM Soğutma Blokları

   MOSFET’lerin ve bobinlerin üzerine yerleştirilen iki adet VRM soğutma bloğu ısı dağıtımı için yüzey alanını artırıyor.

  2. M.2 Soğutma Bloğu

   İki özel soğutma bloğu, M.2 SSD’leri optimum çalışma sıcaklığında tutarak, stabil performans vermesini ve sorunsuz çalışmasını sağlıyor.

  3. Yonga Seti İçin Pasif Soğutma Bloğu

   Özel yonga seti soğutma bloğu ısıyı uzaklaştırarak sıcaklıkların en uygun aralıkta kalmasını sağlıyor.


  Başlıklar

  Daha serin tasarım

  ProArt X570-Creator WiFi’da kapsamlı soğutma seçenekleri bulunuyor:

  Birden Fazla Sıcaklık Kaynağı

  Her bir başlık, iş yüküne bağlı soğutma için kullanıcı tarafından yapılandırılabilen üç adet termal sensöre tepki verecek ve bu sensörleri izleyebilecek şekilde ayarlanabilir. Ayarların tümü Fan Xpert 4 veya UEFI ile kolayca yönetilebilir.

  ProArt X570-CREATOR WIFI


  4 pinli PWM/DC fan

  Dahili her başlık; PWM veya DC fanlarının otomatik olarak tespit edilmesine destek verir.

  ProArt X570-CREATOR WIFI


  Çift Pompa Başlığı

  Bu özel başlık yüksek performanslı PWM/DC su pompaları için 3 amperden daha fazla akım sağlıyor. İkinci bir başlık ise hepsi bir arada CPU soğutucuları için kullanılıyor.

  ProArt X570-CREATOR WIFI


  İçerik Üretimi İçin Mükemmel

  ProArt serisine özgü yazılım araçları; kullanışlı sistem takibiyle, ses ve ağ performansını artıran özelliklerle işlerinizin sorunsuz akmasını sağlar.

  Sektör Lideri Hassaslık Düzeyi

  ASUS Control Center Express’in gelişmiş güvenlik işlevleri sistemi ve gizli verileri korur.

  USB Bağlantı Noktası Yönetimi

  ProArt X570-CREATOR WIFI

  Veri sızıntılarını önlemek için USB bağlantı noktalarını etkinleştirin veya devre dışı bırakın ya da yalnızda Salt Okunur olarak ayarlayın.


  Yazılım Kara Listesi

  ProArt X570-CREATOR WIFI

  Yazılım kara listesi yüksek riskli uygulamaların kullanımını önleyerek güvenlik düzeyinin artmasına yardımcı oluyor.


  Kayıt Defteri Düzenleyicisi Açma/Kapama

  ProArt X570-CREATOR WIFI

  İstemci cihazlarda Kayıt Defteri Düzenleyicisini uzaktan devre dışı bırakarak sistem yapılandırmasında izinsiz değişiklik yapılmasını önleyin ve güvenliğinizi artırın.


  ProArt Creator Hub

  Kullanıcı dostu arayüz; anakartlar ve monitörler gibi bağlı diğer ProArt serisi ürünleri tek bir merkezden takip ve yönetme imkanı vererek iş akışını iyileştiriyor..

  1. Fan Modu

   İstediğiniz fan ayarını seçerek sisteminizin soğutma performansını hızla yapılandırabilirsiniz.

  2. Görev Grupları

   Sıkça birlikte kullandığınız uygulamaları gruplara alabilir ve tek bir tıklamayla hepsini açabilirsiniz.

  ProArt X570-CREATOR WIFI


  CreationFirst

  Bu ağ optimizasyon yazılımı, önemli uygulamalara ve görevlere daha fazla bant genişliği önceliği tanımanızı sağlar.

  1. Uyarlanabilen Akıllı Mod

   Bu yazılım kullanım miktarlarını analiz edip o an kullanılan uygulamaları tespit ederek sık kullanılan uygulamalara bant genişliği önceliği veriyor. Arka planda hızlandırılan bu uygulamalar internet üzerinde daha akıcı çalışıyor ve aynı anda birden fazla görev hızla yapılabiliyor.

  2. Creation First Modu

   Bu mod, etkin içerik üretimi uygulamalarına daha fazla bant genişliği ayırarak ağ trafiğini optimize ediyor ve içerik üretimi iş akışlarınızı daha verimli hale getiriyor.

  ProArt X570-CREATOR WIFI


  İki Yönlü Yapay Zeka Destekli Gürültü Engelleme

  Evden çalışmanın normalleşmesiyle birlikte internet üzerinden net iletişim kurmak her zamankinden de kritik önem taşır hale geldi. İki Yönlü Yapay Zeka Destekli Gürültü Engelleme, en yeni ses aracımız geniş bir derin öğrenme veri tabanından yararlanarak mikrofondaki* ve gelen sesteki arka plan gürültüsünü azaltıyor. Dikkat dağıtıcı klavye ve mouse sesleri ve diğer ortam gürültüleri akıllı bir şekilde azaltılıyor. Böylece hem sesiniz net bir şekilde duyuluyor hem de gelen sesleri tam olarak alabiliyorsunuz.

  *3,5 mm kulaklık kullanırken bir adet ses ayırıcı (3,5 mm ses jakı Y kablosu) gereklidir.

  ProArt X570-CREATOR WIFI


  Güvenilir Kararlılık

  ASUS ProArt X570-Creator WiFi üstün kalite, kararlılık ve uyumluluk sunduğundan emin olmak için sıkı testlerden geçirildi ve yaratıcılığınızı uzun yıllar desteklemeye hazır.

  ProArt X570-CREATOR WIFI


  24/7 Güvenilirlik

  • 168 saat Dayanıklılık Testi
  • 45°C Sıcaklık
  • 80% Bağıl Nem

  ProArt X570-CREATOR WIFI


  Onaylı Geniş Uyumluluk

  • 520+ DDR4 Uyumluluğu
  • 1000+ Uyumlu Cihaz
  • 800+ Saat Test

  ProArt X570-CREATOR WIFI


  Safeslot

  Ekran Kartınızı Koruyun

  ProArt X570-CREATOR WIFI


  ASUS Türkiye Garantili Ürün

  Bu ürün ASUS Türkiye Garantisi altındadır.
  Garanti kapsamındaki ürünlerde Asus yetkili servislerinden ücretsiz hizmet alabilirsiniz. Garantili ürünlerinizi anlaşmalı kargo firması ile göndermeniz halinde servise gidiş geliş kargo ücretleri ASUS tarafından karşılanır.
  Yetkili servise ürün göndermek için qr.asus.com/tamir sitesini, detaylı bilgiler için destek.asus.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz

  Ürünlerimizin tümü marka garantilidir,
  Teknolojipazar, ürünlere ait teknik detaylar için markaya ait web sayfasından ürün özelliklerini incelemenizi önermektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.