sadsad x
asdasd
Teknopuan.jpg (160 KB)

ASUS RT-AX92U-2 6100mbps AX6100 TRI Band EV Ofis Tipi Gaming Router 2-li paket

Ürün Kodu : TPX91307   Stok Mevcut *

icon_kargo_Bedava Ücretsiz
Kargo
icon_ayni_Gun_Kargo Kargo Süresi
Aynı Gün Kargo
Tek Çekim
:
3.747,53 TL (KDV Dahil)
HAVALE
:
3.710,06 TL (KDV Dahil)

Aynı gün kargo, Saat 14:00'e kadar verilen siparişler için geçerlidir.
Pandemi sebebiyle kargo firmasından kaynaklı 1 günlük gecikmeler olabilir.
37.48 TEKNO PUAN (TP)
:
37.48
Paylaş:
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Beni Ara


 • RT-AX92U-2-PACK
  Büyük ve çok katlı evler için AX6100 WiFi 6 (802.11ax) tüm ev mesh kablosuz sistemi, esnek SSID ayarı, kablolu router içi bağlantılar ve Trend Micro tarafından güçlendirilen AiProtection Pro ağ güvenliğini destekler
  - En güçlü mesh sistemi – AiMesh teknolojisi, iki RT-AX92U arasında very aktarımı için 802.11ax teknolojisini kablosuz omurga olarak kullanarak, daha güçlü bir Kablosuz sistemi kurmanızı sağlar.
  - AX teknolojisi — OFDMA ve MU-MIMO ile AiMesh AX6100 Kablosuz Sistemi, aynı anda birden çok cihaz veri aktarsa bile daha verimli, kararlı ve hızlı aktarım sağlar.
  - Bağlı cihazlar için esnek Kablosuz — AiMesh AX6100 Kablosuz Sistemi, eski ya da son teknoloji olsun, tüm türden cihazlar için 802.11n, ac ve ax bantlarıyla gelir.
  - Aileniz için kurumsal seviyede ağ güvenliği — AiProtection Pro, ev ağınıza bağlı olan tüm cihazları korur ve gelişmiş ebeveyn kontrolleri ile ailenizin internet kullanımını yönetmenizi sağlar.
  Product Image

  510 m2'ye Kadar Tüm Ev Kapsama Alanı.
  ASUS AiMesh AX6100 Kablosuz Sistemi, evinizin her köşesine sıra dışı kararlılıkta Kablosuz sunmak için yeni nesil Kablosuz standardı 802.11ax (ya da WiFi 6) barındırır. İkili paket tasarımı, 802.11ax Kablosuzu (WiFi 6), iki RT-AX92U router arasındaki bağlantının omurgası olarak kullanır, böylece her cihazınızın 4804 Mbps* gibi en yüksek kablosuz hızlarına ulaşmasını, internet servis sağlayıcınızdan sunulan en yüksek hıza 4K yayın ya da çevrimiçi oyun için erişmesini sağlar.

  Halihazırdaki ASUS Router'ınız ile Çalışan Kesintisiz Bağlantı
  ASUS'un tescilli teknolojisi olan AiMesh, iki RT-AX92U'lu paketin, evinizdeki Kablosuz ağın en yeni mesh Kablosuz sistemine dönüşmesi için uyumlu herhangi bir router'la çalışmasını mümkün kılar. Tüm AiMesh router'lar, birbiriyle iletişimde kalarak, cihazınıza sunulacak sinyal gücünü kontrol ederler, gerktiği zaman da bir başka kaynağa kesintisiz olarak geçerler. Tüm yapmanız gereken keyfini çıkarmak!

  Tüm Cihazlar için En İyi Yeri Bulun
  802.11ax (WiFi 6) ağına ek olarak AiMesh AX6100 Kablosuz sistemi, 802.11n (WiFi 4) ve 802.11ac (WiFi 5) bağlantıları da sunar, böylece eskiden son teknolojiye, tüm cihazları destekleyen, esnek bir Kablosuz bağlantı sağlar. Aynı zamanda yakın zamanda piyasaya çıkan 802.11ax (WiFi 6) standardını barındıran en yeni nesil mobil cihazlarla da en iyi şekilde çalışmak için tasarlanmıştır. RT-AX92U router'lar arasında kullanılan 802.11ax Kablosuz bağlantı, bu yeni cihazlar tarafından erişilebilirdir ve cihazınızın son teknoloji Kablosuz özelliklerinden yararlanmasını sağlar.

  Kablosuz ve Kablolu Altyapılı Bağlantı arasında Esnek Seçim
  Ethernet altyapısı (Backhaul) işlevi, iki RT-AX92U router'ı bağlamak için ağ kablolarını kullanmanızı mümkün kılar. Eğer evinizin farklı odalarındaki duvarlarda Ethernet girişleri mevcutsa, bu özellikle birlikte router'larınızın kablolu bir bağlantı üzerinden iletişime geçmesini sağlayabilir, böylece Kablosuz sisteminizin daha kararlı ve güvenilir olmasını sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda bu şekilde kablosuz cihazlarınız için tüm üç Kablosuz bandını da ayırmış olur, onlara daha fazla ağ kapasitesi sağlarsınız.

  Yeni Nesil Kablosuz Hızı
  AiMesh AX6100 Kablosuz sistemi, çok daha yüksek hızda kablosuz bağlantılar için 160MHz* bant genişliği ve 1024-QAM* sunan, 4x4 üç bant Kablosuz ağa sahip iki RT-AX92U router'dan oluşur. 5GHz-2 bandında toplamda 4804Mbps ağ hızı ile RT-AX92U 2-Pack, normal 802.11ac 4x4 router'lardan 2.7 kat daha hızlıdır. Bu 802.11ax hızını, iki RT-AX92U router arasında veri aktarımı için kullanıyoruz. Böylece geleceğin teknolojisini şimdiden kullanabilir ve yakın zamanda piyasaya çıkan 802.11ax cihazlarına da bağlanabilirsiniz.

  Aynı Anda Birden Çok Cihaz İçin Daha Fazla Kablosuz Kapasitesi
  OFDMA* ve MU-MIMO* teknolojisinin devrimsel bir birleşimi ile 802.11ax (WiFi 6) teknolojisi, yoğun veri trafiğine sahip ortamlar için 4 kata kadar ağ kapasitesi ve verimliliği sunar. Bir önceki nesil 802.11ac (WiFi 5) Kablosuz bağlantılar ise her ağ kanalında sadece bir cihazı kontrol ederler. Bu da mevcut bant genişliğinin verimsiz bir kullanımıdır. 802.11ax Kablosuz standardındaki OFDMA desteği, her kanalı küçük alt kanallara böler, birden çok cihazın* sinyallerinin bir araya getirilmesi ve aynı anda aktarılmasını sağlar, böylece daha akıcı ve çevik bir Kablosuz bağlantı için gecikmeyi azaltır.
  802.11ac OFDM
  Bant genişliği boşa harcanır - Uzun gecikme
  802.11ax OFDMA
  Bant genişliğinden tamamen yararlanılır - Düşük gecikme

  Cihazlarınız İçin Daha Uzun Pil Ömrü
  Hedef Uyanma Süresi (TWT), AiMesh AX6100 Kablosuz sisteminin, cihazların veri aktarması için belirli aralıklar belirlemesini mümkün kılar. Bu da cihazların bir router sinyali için beklemeye gerek olmadığı anlarda uyku moduna geçmelerini sağlar. Bu sayede güç tüketimi, gözle görülür şekilde uzayan pil ömrü* için 7 kata kadar azaltılmış olur.
  TWT Olmadan - 802.11ac
  Cihazlar Fazla Güç Harcar
  TWT Varken - 802.11ax
  İstemci cihazlarının pil ömrü 7 Kat'a kadar artar

  AiProtection Pro - Aileniz ve Cihazlarınız İçin Daha Güvenli İnternet
  Genç veya yaşlı tüm aile üyeleriniz, internete bağlı oldukları her zaman çeşitli tehlikelere açık. RT-AX92U'da AiProtection Pro hizmeti bulunuyor. Trend Micro™ destekli bu güvenlik yazılımı belirli aralıklarla otomatik olarak güncellenerek cihazınızı ve kişisel verilerinizi internetteki tehditlerden koruyor. Bu güçlü güvenlik sistemi ebeveyn kontrolleri de sunarak belirli web sitelerini ve mobil uygulama türlerini engelleme olanağı tanıyor.
  Üyelik Ücreti Yok
  Bazı router'lar yalnızca 3 yıllık koruma sunarken ASUS AiProtection sizi ürünün kullanım ömrü boyunca korur.
  Saldırılara Karşı Güvenlik
  İzinsiz Giriş Engelleme Sistemi (IPS) sık rastlanan tüm internet tabanlı saldırıları engeller.
  Zararlı Web Sitelerini Engelleyin
  AiProtection bilinen zararlı siteleri tanıyıp engellemek ve sizi daha siteye tıklamadan korumak için Trend Micro'nun resmi veri tabanını kullanıyor.
  Saldırı Tespiti ve Engelleme
  Zararlı yazılım bulaşmış bir cihaz RT-AX92U'ye bağlandığında, AiProtection devreye girer ve cihazdaki kişisel verilerin ele geçirilmesini engeller.

  Gelişmiş Ebeveyn Kontrolü
  Çocuklarınız interneti keşfederken onları güvende tutun. AiProtection'ın teknoloji harikası ebeveyn kontrolleri, ihtiyacınız olan tüm yönetim işlevlerini tek bir yerde topluyor. Kullanışlı arayüz, tüm aile üyelerinizin cihazlarını izlemeyi ve bunlara güvenlik ayarı yapmayı çok kolay hale getiriyor.*
  İnternet Faaliyeti Arayüzü
  Tüm aile üyelerinizin internet faaliyetlerini anlaşılır bir arayüzde takip edebilir, kullanımın en yoğun olduğu saatleri ve ne tür içeriklerin izlendiğini görebilirsiniz. Çocuklarınıza ait olan cihazları gruplayıp toplam veriyi izleyebilir, yalnızca birkaç dokunuşla erişimin engelleneceği saatleri belirleyip içerik filtreleri uygulayabilirsiniz.
  Çocuk Güvenliği Ayarı
  Bir cihazı ve profili düzenlerken bu kutuyu işaretleyin. Bu ayar istediğiniz tüm cihazlara otomatik olarak filtre uygulayıp uygunsuz içerikleri engeller.
  Erişim Engelleme Saatleri
  Belirli kategorilerdeki mobil uygulamaları ve web sitelerini engelleyebilir, bu ayarları her bir aile üyesinin cihazı için uygulayabilirsiniz. Bu gelişmiş filtreleme sistemi Trend Micro'nın Deep Packet Inspection (DPI) motorunu kullanarak yalnızca web sitesinin URL'sine göre filtreleme yapmakla kalmaz, aynı zamanda internet paketlerinin kendisini de filtreden geçirir. Bu sayede, web tarayıcısında izlenen içeriklerin yanı sıra cihazlarınızdaki mobil uygulamalarla izlenen içerikler de filtrelenir.
  İçerik Filtresi
  Belirli kategorilerdeki mobil uygulamaları ve web sitelerini engelleyebilir, bu ayarları her bir aile üyesinin cihazı için uygulayabilirsiniz. Bu gelişmiş filtreleme sistemi Trend Micro'nın Deep Packet Inspection (DPI) motorunu kullanarak yalnızca web sitesinin URL'sine göre filtreleme yapmakla kalmaz, aynı zamanda internet paketlerinin kendisini de filtreden geçirir. Bu sayede, web tarayıcısında izlenen içeriklerin yanı sıra cihazlarınızdaki mobil uygulamalarla izlenen içerikler de filtrelenir.

  Oyunlarda Düşük Ping İçin Çifte Hızlandırma
  AiMesh AX6100 Kablosuz sistemin Adaptive QoS özelliği, oyun paketlerine öncelik tanıyarak daha akıcı bir çevrimiçi oynanış sağlar. Aynı zamanda dahili wtfast® ile oyun cihazınızla oyun sunucusu arasında mümkün olan en kısa yolu bulmasını, bu sayede gecikmeyi ve ping değerlerini en aza indirmesini sağlar.

  Birkaç Dokunuşla Kolay Kurulum
  1. Birincil RT-AX92U'yu Kurun
  İki RT-AX92U router'dan birini seçin ve internet bağlantısına bağlayın, kurulum işlemini tamamlamak için uygulama/tarayıcınızdaki yönergeleri takip ediniz.
  2. Diğerini Aratın
  Uygun bir yer bulun ve ikinci RT-AX92U'yu açın, ilk RT-AX92U'nun ASUSWRT'si ya da ASUS Router uygulaması üzerinde ‘Ara'ya basın.
  3. Eşitlemeyi Tamamlayın ve Hazırsınız
  İkinci RT-AX92U'yu seçin ve yönergeleri takip edin.


  ASUS Türkiye Garantili Ürün
  Bu ürün ASUS Türkiye Garantisi altındadır.
  Garanti kapsamındaki ürünlerde Asus yetkili servislerinden ücretsiz hizmet alabilirsiniz.

  Garantili ürünlerinizi anlaşmalı kargo firması ile göndermeniz halinde servise gidiş geliş kargo ücretleri ASUS tarafından karşılanır.

  Yetkili servise ürün göndermek için qr.asus.com/tamir sitesini, detaylı bilgiler için destek.asus.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
  asus-tr-garanti-logo

  TEKNİK ÖZELLİKLER

  Model Adı RT-AX92U-2-PACK
  PN -
  EAN -
  Ağ Standartı IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax
  Ürün Kategorisi AX6100 üstün AX performansı : 400 Mbps+ 867 Mbps+ 4804 Mbps
  Kapsam Çok büyük evler
  Veri Hızı 802.11a : 6,9,12,18,24,36,48,54 Mbps
  802.11b : 1, 2, 5.5, 11 Mbps
  802.11g : 6,9,12,18,24,36,48,54 Mbps
  802.11n : 300 Mbps'a yükseltilebilir
  802.11ac: 867 Mbps'a yükseltilebilir
  802.11n 256QAM : up to 400 Mbps
  802.11ax (5GHz) : 4804 Mbps 'e kadar
  Anten Dahili anten x 2
  Harici anten x 4
  Transmit/Receive 2.4 GHz 2 x 2
  5 GHz-1 2 x 2
  5 GHz-2 4 x 4
  Bellek 256 MB Flash
  512 MB RAM
  Wi-Fi Teknolojisi OFDMA (Orthogonal Frequency Division Multiple Access)
  Beamforming: standard-based and universal
  20/40/80/160 MHz bandwidth
  Çalışma Frekansı 2.4G Hz, 5 GHz-1, 5 GHz-2
  Şifreleme WPA2-PSK, WPA-PSK, WPA-Kurumsal , WPA2-Kurumsal , WPS desteği
  Yönetim UPnP, IGMP v1/v2/v3, DNS Proxy, DHCP, NTP İstemcisi, DDNS, Port Trigger, Sanal Sunucu, DMZ, Sistem işlem günlüğü
  VPN Desteği IPSec Pass-Throuth
  PPTP Pass-Through
  L2TP Pass-Through
  PPTP Sunucusu
  OpenVPN Sunucusu
  PPTP İstemci
  L2TP İstemci
  OpenVPN İstemci
  WAN Bağlantı Türü Internet bağlantı türü : Automatic IP, Static IP, PPPoE(MPPE supported), PPTP, L2TP
  Portlar 1 x RJ45 için Gigabit BaseT için WAN, 4 x RJ45 için BaseT için LAN
  USB 2.0 x 1
  USB 3.1 Gen 1 x 1
  Özellikler Router app
  MU-MIMO
  Trafik Analizi
  Adaptive QoS
  WTFast Gamers Private Network
  AiProtection Pro
  Ebeveyn Kontrolü
  Misafir Ağı :
  VPN server : IPSec Pass-Through, PPTP Pass-Through, PPTP Server, OpenVPN Server
  VPN client : PPTP client, L2TP client, OpenVPN client
  Gelişmiş medya server (AiPlayer app uyumlu)

  AiCloud kişisel bulut servisi
  3G/4G veri paylaşımı
  Printer Server
  - Çoklu fonksiyonel yazıcı desteği ( sadece Windows)
  - LPR protokolü desteği
  Download Master
  - bt desteği, nzb, http, ed2k
  - Şifreleme desteği, DHT, PEX ve magnet linki
  - Yükleme ve indirme bant genişliği kontrolü
  - İndirme zamanlaması
  AiDisk dosya sunucusu
  - Samba ve FTP sunucusu ile hesap yönetimi
  IPTV desteği
  Roaming Asistanı
  OFDMA
  Düğme WPS Düğmesi, Reset Düğmesi, Güç Düğmesi
  LED Göstergesi Wi-Fi x 3
  Power x 1
  LAN x 1
  WAN x 1
  Güç Kaynağı AC Giriş: 110V~240V(50~60Hz)
  DC Çıkış : 19 V ile maksimum. 1.75 A akım
  İşletim Sistemi Desteği Windows® 7
  Windows® 10 64-bit
  Windows® 8.1
  Windows® 8
  Linux
  Mac OS X 10.6
  Mac OS X 10.7
  Mac OS X 10.8
  Boyutlar 15.5 x 15.5 x 5.26 cm (E x B x Y)
  Ağırlık 651 g
  Router Özel Özellikleri AiCloud, Yazıcı Sunucusu, Download Master, AiDisK, Çoklu SSID, Ebeveyn Kontrolü
  Çalışma Modu Kablosuz router modu
  Ağ Genişletme Modu
  Erişim noktası modu
  Medya Köprü modu
  Ürünlerimizin tümü marka garantilidir,
  Teknolojipazar, ürünlere ait teknik detaylar için markaya ait web sayfasından ürün özelliklerini incelemenizi önermektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.