TP_Mobil_indirim.png (64 KB)

ASUS TUF GAMING H670-PRO WIFI D4 DDR4 HDMI-DP M2 NVME PCIE 16X v4.0 1700p ATX

Ürün Kodu : TPX381314   Stok Mevcut *

icon_kargo_Bedava Ücretsiz
Kargo
icon_ayni_Gun_Kargo Kargo Süresi
Aynı Gün Kargo
Tek Çekim
:
4.288,36 TL (KDV Dahil)
HAVALE
:
4.202,60 TL (KDV Dahil)

Aynı gün kargo, Saat 14:00'e kadar verilen siparişler aynı gün kargo firmalarına teslim edilir.Teslim tarihi kargo firmalarının yoğunluğuna ve teslim tarihlerine göre değişebilir.
Pandemi sebebiyle kargo firmasından kaynaklı günlük gecikmeler yaşanabilmektedir..
Paylaş:
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Beni Ara


 • TUF GAMING H670-PRO WIFI D4

  Dört adet PCIe 4.0 M.2 yuvası, 14+1 DrMOS, Intel® 2.5Gb Ethernet, DisplayPort, HDMI, Ön tarafta USB 3.2 Gen 1 Type-C®, Aura Sync gibi özelliklerle donatılmış Intel® H670 (LGA 1700) PCIe 5.0 slotlu ATX anakart

  • Intel® LGA 1700 soket: 12.Nesil Intel® işlemciler için hazır
  • Gelişmiş Güç Çözümü: 14+1 DrMOS, altı katmanlı PCB, 8+4 ProCool soketi, askeri seviye TUF bileşenleri ve maksimum dayanıklılık için Digi+ VRM
  • Kapsamlı soğutma: Geniş VRM soğutma bloğu, Stack Cool 3+, M.2 soğutma bloğu, PCH soğutma bloğu, hibrit fan başlıkları ve Fan Xpert 4 aracı
  • En yeni bağlantı seçenekleri: PCIe 5.0 slotu, PCIe 4.0 M.2 yuvası, arka panel USB 3.2 Gen 2x2 Type-C®, USB 3.2 Gen 1 Type-C® için ön panel başlığı ve Thunderbolt 4™ desteği
  • Çevrim İçi Oyunlar İçin Yapıldı: Intel® WiFi 6, Intel®2.5Gb Ethernet, TUF LANGuard
  • İki Yönlü Yapay Zeka Destekli Gürültü Engelleme: Mikrofondan ve ses çıkışından arka plan gürültüsünü azaltarak oyunlarda ve görüntülü görüşmelerde kristal netliğinde iletişim sağlar

  TUF-GAMING-H670-PRO-WIFI-D4


  Dayanıklı. Kararlı. Güvenilir.

  ASUS TUF GAMING H670-PRO WIFI D4, en yeni Intel® işlemcilerinin en önemli unsurlarını alıp oyunlara yönelik özellikler ve kanıtlanmış dayanıklılıkla bir araya getiriyor. Askeri sınıf bileşenler, gelişmiş güç çözümü ve kapsamlı soğutma sistemiyle donatılan bu anakart, oyun maratonları için kararlı ve sağlam performans sağlıyor. Yeni TUF Gaming logosunu taşıyan TUF GAMING H670-PRO WIFI D4, taşıdığı sade geometrik tasarım çizgileriyle TUF GAMING serisini tanımlayan güvenilirliği ve kararlılığı yansıtıyor.

  TUF-GAMING-H670-PRO-WIFI-D4TUF-GAMING-H670-PRO-WIFI-D4


  Sağlam Performans

  12.Nesil Intel Core™ işlemcileri besleyen gelişmiş güç dağıtımının ve kapsamlı soğutma seçeneklerinin yanı sıra daha hızlı bellek ve depolama çözümlerine destek veren TUF GAMING H670 anakartlar çok çekirdekli savaş makineniz için mükemmel bir temel oluşturuyor.

  Güç Tasarımı

  Sürücü ve MOSFET

  DrMOS

  Dahili VRM’in sahip olduğu 14+1 DrMOS güç aşaması, yüksek ve alçak taraf MOSFET’leri ile sürücüleri tek bir pakette birleştiriyor. Böylece, en son 12.Nesil Intel işlemcilerinin gerektirdiği güç ve verimlilik sağlanıyor. Mevcut ve üretilecek yeni Intel işlemcilere kararlı performans sağlamak için güç aşamalarının her biri 50A’lık akımla derecelendirilmiştir.

  TUF-GAMING-H670-PRO-WIFI-D4


  Çok katmanlı PCB

  Altı Katmanlı PCB Tasarımı

  Birden fazla PCB katmanıyla ısının kritik bileşenlerden uzaklaştırılması sayesinde işlemciyi standart hızların ötesine taşıma potansiyeline sahipsiniz.

  TUF-GAMING-H670-PRO-WIFI-D4


  Güç Bağlantıları

  Procool Bağlantıları

  Gelişmiş EATX 8 pimli ve 4 pimli soketler

  • Üst düzey dayanıklılık
  • Sıcak noktaları ve bağlantı hatalarını önleyin

  ASUS ProCool bağlantıları, PSU güç hatlarıyla temas sağlamak için geleneksel güç girişlerine kıyasla çok daha sıkı teknik özelliklere uyacak şekilde geliştirildi. Öz direnci düşüren bu özellik sayesinde sıcak noktaların oluşması ve bağlantı noktası hataları engelleniyor.

  TUF-GAMING-H670-PRO-WIFI-D4


  Sistem Kararlılığı

  TUF Bobinler

  Askeri sınıf sertifikalı TUF bobinleri, CPU'ya sağlam güç sağlayarak sistem kararlılığını artırıyor.

  TUF-GAMING-H670-PRO-WIFI-D4


  TUF Kapasitörler

  ASUS'a özgü kapasitörler %20 daha yüksek sıcaklığa dayanır ve 5 kat daha uzun ömürlüdür.

  TUF-GAMING-H670-PRO-WIFI-D4


  Denetleyici

  Digi+ VRM

  Endüstrinin en iyilerinden biri olan Digi+ VRM voltaj regülatör modülü (VRM), işlemciye her an akıcı ve net bir güç iletimi yapılmasını sağlar.

  TUF-GAMING-H670-PRO-WIFI-D4


  SOĞUTMA

  Daha Serin Tasarım

  1. Geniş VRM Soğutma Bloğu
   Geniş soğutma bloğunun sahip olduğu yüzey alanı, VRM ve bobinleri kaplayarak ısının daha iyi dağıtılmasını sağlıyor.
  2. Geniş PCH soğutma bloğu
   Yonga seti soğutucusunun geniş yüzey alanı performansı ve ısı dağıtımını en üst seviyeye taşıyor.
  3. Soğutma bloklu üç adet M.2 yuvası
   Üç M.2 yuvasının ikisinin kendi özel soğutma bloğu bulunur. Böylece M.2 SSD’ler en uygun çalışma sıcaklığında tutarlı performans ve güvenilirlik sağlanır.

  TUF-GAMING-H670-PRO-WIFI-D4


  Kapsamlı Fan Kontrolleri

  TUF GAMING H670 anakartlar; Fan Xpert 4 veya ödüllü ASUS UEFI BIOS ile ayarlanabilen kapsamlı fan kontrolleri sunuyor.

  Birden Fazla Sıcaklık Kaynağı

  Her bir başlık, kullanıcı tarafından ayarlanabilen termal sensörleri takip etmek ve bunlara göre tepki vermek için kullanılabilir. İş yükü tabanlı bir soğutma sistemi oluşturmaya yarayan bu özellik Fan Xpert 4 veya UEFI üzerinden kolayca yönetilebilir.

  TUF-GAMING-H670-PRO-WIFI-D4


  AiO su soğutma

  Entegre hepsi bir arada sistem; PWM veya DC su pompalarını kontrol imkanı sunarak özel ve bağımsız soğutma sistemleri için mükemmel çözüm sunuyor.

  TUF-GAMING-H670-PRO-WIFI-D4


  4 Pimli PWM/DC

  Tüm dahili kasa fanı başlıkları; PWM veya DC fanlarının otomatik olarak tespit edilmesine destek verir.

  TUF-GAMING-H670-PRO-WIFI-D4


  Akıllı fan koruması

  Özel bir entegre devre, fan başlıklarını fazla ısıya ve elektrik akımına karşı korur.

  TUF-GAMING-H670-PRO-WIFI-D4


  BELLEK & DEPOLAMA

  DRAM Hız Aşırtma Performansı

  DDR4 OC 5333

  Anakartın iletken hatlarında yapılan yenilikler, en son Intel işlemcilerin bellek bant genişliğine artırılmış bir erişim sağlıyor. ASUS OptiMem II teknolojisi, geçişleri azaltmak için bellek sinyal hatlarını dikkatlice farklı PCB katmanlarına yerleştiriyor. Ayrıca, paraziti büyük oranda azaltmak için koruma bölgeleri de ekliyor.

  TUF-GAMING-H670-PRO-WIFI-D4


  Dört adet PCIe 4.0 M.2

  İnanılmaz performans potansiyeli için NVMe SSD RAID desteğine ve iki adet 22110 cihaz alabilen dört adet PCIe 4.0 M.2 yuvasına sahiptir. Maksimum dört adet PCIe 4.0 depolama cihazıyla RAID yapılandırması oluşturarak en yüksek veri aktarım hızlarının tadını çıkarın.

  *Gerçek aktarım hızı teorik maksimum hızdan daha düşüktür.

  *M.2_2 ile 2280 tip cihazlara destek verilir.

  TUF-GAMING-H670-PRO-WIFI-D4


  BAĞLANTI SEÇENEKLERİ

  PCIe 5.0

  12.Nesil Intel işlemciler beraberinde PCIe 5.0 desteğini de piyasaya getiriyor. PCIe 5.0, PCIe 4.0’dan iki kat daha hızlı veri aktarım hızı sağlayarak, yeni veri ağırlıklı görevlerle başa çıkabilecek kadar sağlam hale geliyor. PCIe 5.0, geliştirilmiş sinyal bütünlüğü, eklenti kartları için geriye dönük uyumlu CEM bağlantıları ve önceki PCIe sürümlerine geriye dönük uyumluluk gibi faydaları da beraberinde

  TUF-GAMING-H670-PRO-WIFI-D4


  Ön Panel USB Bağlantı Noktası

  Kapsamlı USB bağlantı seçenekleri çok sayıda çevre birimine sahip üst seviye sistemlere destek veriyor. Ön paneldeki USB 3.2 Gen 1 Type-C® bağlantısı 5 Gbps’e kadar veri aktarım hızı sunuyor.

  TUF-GAMING-H670-PRO-WIFI-D4


  USB 3.2 Gen 2x2 Type-C®

  Geniş USB desteği sayesinde çok çeşitli çevre birimleriyle bağlantılar garantileniyor. TUF GAMING B660-PLUS WIFI D4, arka giriş çıkış panelinde bulunan USB 3.2 Gen 2x2 Type-C® bağlantı noktasıyla artırılmış bant genişliği ve 20 Gbps’a kadar aktarım hızları sunuyor.

  TUF-GAMING-H670-PRO-WIFI-D4


  Thunderbolt™ 4 Desteği

  TUF GAMING B660 serisi dahili başlık ile Thunderbolt™ 4 desteği sunuyor. TUF GAMING H670-PRO WIFI D4, Intel sertifikalı ASUS ThunderboltEX 4 eklenti kartıyla* tek bir kablo üzerinden 40 Gbps’e kadar çift yönlü hız sağlıyor. Ayrıca bu kart, birden fazla ekran bağlamak için papatya dizilimi işlevi de sunuyor. Böylece 8K çözünürlüğe kadar ekran desteği veriyor. Buradan ayrıca 100 watt’a kadar güçle hızlı şarj yapılabiliyor.

  * ASUS ThunderboltEX 4 eklenti kartı ayrı olarak satın alınır.

  Thunderbolt 4 aracılığıyla 40 Gbps

  Tutarlı, süper hızlı performans

  TUF-GAMING-H670-PRO-WIFI-D4


  Kolay Bilgisayar Toplama

  TUF Gaming Alliance

  TUF GAMING anakartlar, ilk kez sistem kuranların bile kolayca kurabileceği ve istediği gibi yapılandırabileceği şekilde tasarlandı. TUF GAMING Alliance ekosistemi uyumlu parça seçmeyi kolaylaştırıyor. Armoury Crate yazılımı ise Fan Xpert 2+ ve donanım bilgileri sunmasının yanı sıra İki Yönlü Yapay Zeka Destekli Gürültü Engelleme, RGB aydınlatma ve çevre birimleri ayarları gibi özellikler üzerinde tam kontrol sağlıyor. TUF GAMING platformu hayalinizdeki oyun sistemini zahmetsizce kurup size en uygun hale getirmeniz için ihtiyaç duyduğunuz her şeyi sunuyor.

  Sisteminizi Güvenle Kurun

  TUF GAMING; ASUS ve güvenilir PC bileşen markalarının çeşitli parçalar arasında uyumluluğu sağlamak için giriştikleri bir iş birliğidir. Bu parçalar arasında bilgisayar kasaları, güç kaynakları, işlemci soğutucuları, bellek kitleri ve daha fazlası yer alıyor. Eklenen yeni iş birlikleri ve bileşenlerle TUF Gaming Alliance daha güçlü bir şekilde büyümeye devam edecek.

  TUF-GAMING-H670-PRO-WIFI-D4


  TUF KORUMASI

  SafeSlot & SafeDIMM

  PCIe® 5.0, PCIe® 4.0’dan iki kat daha hızlı olduğu için en yüksek veri hızlarını sağlayabilmek amacıyla SMT üretim işlemlerini daha hızlı SafeSlot elde edebilecek şekilde uyarladık. SafeSlot, kartı sağlam bir şekilde tutabilmek için PCIe® yuvasına eklenmiş olan güçlendirilmiş metal geçmeli bir kalıptır. Aynı zamanda, seçili ASUS anakartlarında ASUS’un güçlü SafeDIMM geçmeli kalıpları bellek modüllerini destekleyip koruyarak modüllerinizi hızlı ve güvenle yerleştirmeniz için sizi güçlendirir.

  TUF-GAMING-H670-PRO-WIFI-D4


  ESD Koruyucuları

  ESD Koruyucuları, +/- 10 kV hava deşarjı ve +/- 6 kV temas deşarjına kadar koruma sağlayarak bileşenlerin ömrünü uzatır. Bu da +/- 6 kV ve +/- 4kKV şeklindeki ilgili endüstri standartlarını büyük oranda geçiyor. İkili hat paketi halinde gelen yüzeye monte TVS diyotları bilgisayarınızı voltaj yükselmesine karşı koruyor.

  TUF-GAMING-H670-PRO-WIFI-D4


  TUF LANGuard

  Askeri sınıf bir yenilik olan TUF LANGuard, sinyal eşleşme teknolojisi ve yüzeye monte edilen üst düzey kapasitörlerle çıkışı artırarak anakartı yıldırım ve statik elektrik gibi durumlara karşı korur.

  TUF-GAMING-H670-PRO-WIFI-D4


  DRAM Yüksek Akım Koruması

  Dahili olarak bulunan sıfırlanabilir sigortalar yüksek akıma ve kısa devre hasarına karşı koruma sağlar. Bu koruma, giriş çıkış noktalarından DRAM'e kadar uzanarak sisteminizin ve bağlı cihazlarınızın çalışma ömrünü korur.

  TUF-GAMING-H670-PRO-WIFI-D4


  Paslanmaz Çelik Arka Giriş/Çıkış Paneli

  Krom oksitle bağlanmış, aşınmaya dayanıklı paslanmaz çelik arka giriş çıkış panelleri standart panellerden üç kat daha uzun kullanım ömrüne sahiptir. Bu koruyucu özellik sayesinde TUF GAMING anakartlar 72 saatlik tuz püskürtme testinden geçmeyi başarırken, diğer markalar ancak 24 saatlik testi geçebiliyor.

  TUF-GAMING-H670-PRO-WIFI-D4


  KOLAY YAPILANDIRMA

  M.2 Q-Latch

  Yenilikçi Q-Latch sayesinde M.2 SSD’yi takıp çıkarmak çok kolay. Hem de özel bir alete gerek duymadan. Basit bir kilit mekanizmasına sahip olan tasarım, vidalara ihtiyaç duymadan düzgün bir şekilde M.2 SSD’yi yerine sabitliyor.

  TUF-GAMING-H670-PRO-WIFI-D4


  Çıkarılabilir Vidalar

  Özel M.2 yuvası vidaları, M.2 soğutma bloğunu sökerken vidaların kasanın içine düşüp kaybolma riskini azaltıyor.

  TUF-GAMING-H670-PRO-WIFI-D4


  Q-LED

  Yerleşik Q-LED sorun giderme ışıkları, bilgisayar toplayan kullanıcılara işlemci, RAM, ekran kartı, depolama cihazları gibi önemli bileşenlerin kurulum sırasında düzgün çalışıp çalışmadığı hakkında hızlıca bilgi veriyor.

  TUF-GAMING-H670-PRO-WIFI-D4


  Armoury Crate

  ASUS’a özgü bir yazılım olan Armoury Crate, desteklenen oyuncu ürünlerini tek bir noktadan kontrol etmenizi sağlıyor. Armoury Crate, kullanışlı bir arayüz üzerinden sisteminizdeki tüm uyumlu cihazlar için RGB aydınlatma efektlerini kolayca kontrol etmenizi ve Aura Sync ile senkronize ederek tek tip ışık efektleri elde etmenizi sağlıyor. Yazılım, sayıları gittikçe artan seçkin ürünler için donanım bilgilerini görme ve ayar yapma olanağı da sunuyor. Klavye ve fare tercihleri, Fan Xpert 4 ve İki Yönlü Yapay Zeka Destekli Gürültü Engelleme gibi özelliklerle sisteminizin görünümünü ve ayarlarını değiştirmek çok kolaylaşıyor. Özel ürün kayıt sistemine de sahip olan Armoury Crate, oyuncu topluluğu ile bağ kurmanız için haberler de paylaşıyor.

  Donanım Bilgisi

  TUF-GAMING-H670-PRO-WIFI-D4


  Fan Xpert 4

  TUF-GAMING-H670-PRO-WIFI-D4


  İki Yönlü Yapay Zeka Destekli Gürültü Engelleme

  TUF-GAMING-H670-PRO-WIFI-D4


  Aura Sync

  TUF-GAMING-H670-PRO-WIFI-D4


  Sürücü & Kılavuz İndir

  TUF-GAMING-H670-PRO-WIFI-D4


  Hesap Yönetimi

  TUF-GAMING-H670-PRO-WIFI-D4


  Sürükleyici Oyun Deneyimi

  TUF GAMING H670 anakartlar, deneyiminizi geliştirecek uzun bir özellik listesi ile birlikte yüksek performanslı bir oyun paketi sunuyor. Bu özellikler arasında; internet üzerinde daha akıcı oyun için ultra hızla ağ bağlantısı, FPS oyunları için özel konum ipuçları sunan net sesler ve bağlı aksesuarlarla senkronize olup size özel oyun atmosferini oluşturmanıza yardım eden dahili RGB aydınlatma bulunuyor.

  Ağ Bağlantısı

  Intel® WiFi 6

  802.11ax standardıyla uyumlu Intel® WiFi 6 modülü, teorik en yüksek bant genişliğini 2,4 Gbps gibi inanılmaz bir düzeye taşıyor. Uzman kullanıcılar için daha önemlisi, bu modül yoğun trafiğin olduğu kalabalık ağlarda daha verimli bağlantı deneyimi sunuyor. Anakartınızla birlikte bir ASUS Wi-Fi 6 router kullanarak Wi-Fi 6’nın gerçek potansiyelinden yararlanmanız mümkün. WiFi anteninin sahip olduğu dört yönlü konumlandırma imkanı sayesinde sinyaller daha iyi alınabiliyor. Güçlü manyetik taban sayesinde anteni bilgisayar kasasının üstüne veya yanına takabilmek mümkün oluyor.

  TUF-GAMING-H670-PRO-WIFI-D4


  Intel® 2.5 Gb Ethernet

  Yerleşik 2,5 Gb Ethernet, kablosuz bağlantınıza standart Ethernet bağlantılarından 2,5 kata kadar daha yüksek hızlarla güç veriyor. Bu da son derece hızlı veri aktarımından, internette düşük gecikme sürelik oyun deneyiminden ve yüksek çözünürlüklü video yayınından yararlanmanızı sağlıyor.

  TUF-GAMING-H670-PRO-WIFI-D4


  İki Yönlü Yapay Zeka Destekli Gürültü Engelleme

  ASUS’a özgü bu güçlü ses aracı geniş bir derin öğrenme veri tabanından yararlanarak mikrofondaki* ve gelen sesteki arka plan gürültüsünü azaltırken konuşma sesini koruyor. Dikkat dağıtıcı klavye ve mouse sesleri ve diğer ortam gürültüleri ortadan kaldırılıyor. Böylece oyunlarda veya görüşmelerde hem sesiniz net bir şekilde duyuluyor hem de gelen sesleri tam olarak anlayabiliyorsunuz.

  *3,5 mm kulaklık kullanırken bir adet ses ayırıcı (3,5 mm ses jakı Y kablosu) gereklidir.

  • 500M Derin Öğrenme Veritabanı
  • Ses Giriş/Çıkışı
  • Yüksek Doğruluk
  • Performansa Minimal Etki

  COD: MW - FPS (2560 x 1440)

  *Test yapılan sistemin özellikleri; CPU: 11.Nesil Intel® Core™ işlemci; Anakart: ROG MAXIMUS XIII HERO; Ekran kartı: NVIDIA RTX 3070; DRAM: G.SKILL F4-3200C16Q-32GVK; Güç kaynağı: SUPER FLOWER 550W; HDD: ADATA SX910 SSD 128G; Soğutma: Enermax T.B.APOLLISH; Oyun: CALL OF DUTY: MODERN WARFARE ; Sesli İletişim Uygulaması: Discord (Uygulama içi gürültü engelleme efektleri devre dışı bırakılmıştır) ; Arkaplan gürültüsü: Klavye ile yazı yazma, mouse tıklaması, konuşan insanlar, çalan müzik

  *Gerçek performans yapılandırmaya göre değişiklik gösterebilir

  TUF-GAMING-H670-PRO-WIFI-D4


  Oyunlar için Ses

  Realtek 7.1 Çevresel Ses

  1. TUF Gaming ses yongası koruması
   Etkin elektriksel kalkan, ses sinyallerinin bütünlüğünü koruyarak en yüksek kaliteyi sunar.
  2. Yüksek çözünürlüklü ses
   Üst düzey ses kapasitörleri sıcak, doğal ve sürükleyici sesler ortaya çıkarır.
  3. Ses kalkanı
   Özel ses sinyali yol tasarımımız, analog ve dijital sinyal alanlarını ayırarak çok taraflı karışmanın önemli ölçüde azaltılması nı sağlar.

  TUF-GAMING-H670-PRO-WIFI-D4


  DTS Audio Processing

  DTS Audio Processing bozulmayı azaltıp daha derin baslar sunarak oyuncu kulaklıkları ve hoparlörlerle daha zengin bir ses deneyimi sunar. Böylece oyunlardaki, filmlerdeki ve müziklerdeki sesler çok daha iyi hale gelir. Bu özellik ayrıca ses ayarlarını kendinize göre yapmanızı da sağlar.

  TUF-GAMING-H670-PRO-WIFI-D4


  ASUS Türkiye Garantili Ürün

  Bu ürün ASUS Türkiye Garantisi altındadır.
  Garanti kapsamındaki ürünlerde Asus yetkili servislerinden ücretsiz hizmet alabilirsiniz. Garantili ürünlerinizi anlaşmalı kargo firması ile göndermeniz halinde servise gidiş geliş kargo ücretleri ASUS tarafından karşılanır.
  Yetkili servise ürün göndermek için qr.asus.com/tamir sitesini, detaylı bilgiler için destek.asus.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz

  Ürünlerimizin tümü marka garantilidir,
  Teknolojipazar, ürünlere ait teknik detaylar için markaya ait web sayfasından ürün özelliklerini incelemenizi önermektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.