sadsad x
asdasd
Stokta Yok

Aten ATEN-VE882

Ürün Kodu : TPX8143

icon_kargo_Bedava Ücretsiz
Kargo
icon_ayni_Gun_Kargo Kargo Süresi
1 İş Günü
Tek Çekim
:
5.850,80 TL (KDV Dahil)
HAVALE & MAİL ORDER
:
5.733,78 TL (KDV Dahil)
Paylaş:
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Yorumlar (0)
  • Tavsiye Et
  • Resimler
  • Beni Ara


    • Transmitter ve Receiver olmak üzere iki parçadan oluşur. HDMI görüntü ve ses, IR ve RS-232 sinyallerini Transmitter ve Receiver arasında döşenen tek bir fiber optik kablo kanalıyla 600 metreye taşınmasını sağlar.
    • HDMI (3D, Deep Color), HDCP uyumlu – sinyal oranı maksimum 3.125 Gbits
    • Üstün görüntü kalitesi – maksimum 1080p@60Hz 24-bit
    • Tam frekans IR sinyali 30KHz - 60KHz destekler.
    • Lokal ve uzak ünite arasına tek bir fiber optik kablo döşenir. OM3 single-mode fiber optik kablo kullanılmalıdır.
    • Geniş ekran formatlarını destekler.
    • Ani voltaj yükselmelerine karşı koruma sağlar. 8KV/15KV ESD
    • RS-232 seri port kanalıyla dokunmatik ekran, barkod tarayıcıyla bağlantı kurmak mümkün. RS-232 sinyal iletim hızı maksimum 115kbps
    • IR uzaktan kumanda haberleşmesi çift yönlü yapılabilir. Aynı anda yapılamaz. Her seferinde tek yönlü yapılabilir.
    • Kabinete monte edilebilir.
    • Tak & Çalıştır özelliğini destekler.

    Ambalaj İçeriği

    • 1 x ATEN-VE882T
    • 1 x ATEN-VE882R
    • 1 x IR Transmitter
    • 1 x IR Receiver
    • 1 x Montaj Kit'i
    • 2 x Güç Adaptörleri
    • 1 x Kullanım Kılavuzu

    Cihazlar ATEN-VE882T ATEN-VE882R
    Konnektörler HDMI Giriş 1 x HDMI Tip A Dişi (Siyah Renk) Yok
    HDMI Çıkış Yok 1 x HDMI Tip A Dişi (Siyah Renk)
    Optik Giriş/Çıkış 1 x LC Simplex Konnektör (SFP) (Çift yönlü) *
    RS-232 1 x Terminal Block, 3 pole
    IR 1 x mini stereo jack (Siyah Renk)
    Güç 1 x DC Jack (Siyah Renk)
    Fiber Optik Bağlantılar Çalışma Mesafesi 600 metre single mode (SM) fiber
    Dalgaboyu 1310/1550 nm SM için
    Veri oranı Single fiber: 1080p/60Hz (24-bits, 3.125G bps )
    LED Işıkları Güç/Bağlantı 1 (Yeşil Renk)
    Güç Tüketimi DC5.3V, 5.6W DC5.3V, 5.1W
    Çevresel Özellikler Çalışma Sıcaklığı 0–50°C
    Depolandığı Alanın Isısı -20–60°C
    Nem Oranı 0–80% RH, Non-condensing
    Fiziksel Özellikler Şasi Metal
    Ağırlık 0.42 kg 0.42 kg
    Boyutlar (G x Y x D) 14.69 x 10.30 x 3.00 cm 14.69 x 10.30 x 3.00 cm

    HDMI - Fiber Mesafe Uzatma Cihazı, LC Singlemode 600 metre, Alıcı (Receiver) ve Verici (Transmitter) Birim dahil
    (HDMI Optical Extender 600 m with single mode fiber)
    Ürünlerimizin tümü marka garantilidir,
    Teknolojipazar, ürünlere ait teknik detaylar için markaya ait web sayfasından ürün özelliklerini incelemenizi önermektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.