sadsad x
asdasd

BEEK BN-96004 Gri,Plastik,Duplex,Multimode,Fosfor Bronz Ferrule,SC-SC Coupler

Ürün Kodu : TPX11530   Stok Mevcut *

i
Aynı Gün Kargo icon_ayni_Gun_Kargo
Tek Çekim
:
15,30 TL (KDV Dahil)
HAVALE & MAİL ORDER
:
15,00 TL (KDV Dahil)
Bu ürünü ile peşin fiyatına 2 taksitle alabilirsiniz.
+ 7,50 TL kargo ücreti
i
Paylaş:
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Yorumlar (0)
  • Tavsiye Et
  • Resimler
  • Beni Ara


  • Kablo Tipi Multi Mode OM2
    Konnektör Tipi SC
    Satış Garanti Süresi (ay) 24
    EAN 8693661773141
    Ürünlerimizin tümü marka garantilidir,
    Teknolojipazar, ürünlere ait teknik detaylar için markaya ait web sayfasından ürün özelliklerini incelemenizi önermektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.