sadsad x
asdasd

BEEK BN-FS-ST-MM MEDIA CONVERTER

Ürün Kodu : TPX8010   Stok Mevcut *

icon_kargo_Bedava Ücretsiz
Kargo
icon_ayni_Gun_Kargo Kargo Süresi
Aynı Gün Kargo
Tek Çekim
:
211,04 TL (KDV Dahil)
HAVALE & MAİL ORDER
:
206,82 TL (KDV Dahil)

Aynı gün kargo, Saat 12:00'e kadar verilen siparişler için geçerlidir.
Pandemi sebebiyle kargo firmasından kaynaklı 1 günlük gecikmeler olabilir.
Paylaş:
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Yorumlar (0)
  • Tavsiye Et
  • Resimler
  • Beni Ara


    • UTP / fiber (ST konnektör, Multimode) media converter
    • 10/100 Mbps UTP Ethernet bağlantınızın Multimode fiber kablo aracılığıyla 2 km uzağa taşınmasını sağlar.
    • Konnektörler:
    • 1 x Twisted Pair (RJ-45), Auto-MDI/MDI-X
    • 1 x Fiber-optik (ST), 850/1300/1310nm dalgaboyu
    • Auto MDI/MDI-X portlar sayesinde bağlantılarda düz veya cross patch kablo kullanılabilir.
    • Full-duplex veya Half-duplex çalışmaktadır.
    • Güç Gereksinimi: 5V DC, 1A. Harici güç adaptörü cihaz ile birlikte verilmektedir.
    • 19 inch kabine monte edilebilir. Kabinet montaj aparatı haricen alınmalıdır.
    • Çalışma Sıcaklığı: - 40 - + 105 derece
    • LED ışıkları sayesinde cihazın çalışması hakkında detaylı bilgi edinebilme imkanı
    Beek 10/100BaseTX-100FX Media/Rate Converter, MM, ST, 2km
    Ürünlerimizin tümü marka garantilidir,
    Teknolojipazar, ürünlere ait teknik detaylar için markaya ait web sayfasından ürün özelliklerini incelemenizi önermektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.