ÜCRETSİZ AYNI GÜN KARGO

Saat 14:00'a kadar gelen sipariş aynı gün kargoya verilir.

MARKA GARANTİLİ ORJİNAL ÜRÜN

Ürünler marka garantilidir, ürünlerin özelliklerini marka sitesinden kontrol ederek satın alınız.

DAHA UCUZA SATIN ALABİLİRSİNİZ

Bu ürünü; Havale-EFT ve Mail Order ile daha ucuza satın alabilirsiniz.

31,9
34,55

Beek Bn-Glc-Lh-Sm 1000Base-Lx (Lc/20Km/1310Nm/Single-Mode) Sfp Modül

Fiyat:
591,87 TL
Havale / EFT:
582,99 TL
65,65 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Aynı Gün Kargo Kargo Bedava

Beek 1000Base-LX (LC/20Km/1310nm/Single-Mode) SFP Modül, 1.25Gb/s, Cisco, Extreme, NORTEL, ZTE, Huawei, Alcatel, ZyXEL, Netgear, AVAYA, Juniper, Linksys, Enterasys ürünleriyle uyumlu

EAN: 8693661764583
Diğer Özellikler
Stok Kodu7799
MarkaBEEK
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)2
8693661764583
 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.