ÜCRETSİZ AYNI GÜN KARGO

Saat 14:00'a kadar gelen sipariş aynı gün kargoya verilir.

MARKA GARANTİLİ ORJİNAL ÜRÜN

Ürünler marka garantilidir, ürünlerin özelliklerini marka sitesinden kontrol ederek satın alınız.

DAHA UCUZA SATIN ALABİLİRSİNİZ

Bu ürünü; Havale-EFT ve Mail Order ile daha ucuza satın alabilirsiniz.

31,9
34,65

Beek Bn-S10G-Lr Sfp+ 10Gb Long Range Lc/10 Km/1310Nm/Singlemode Transceiver

Fiyat:
1.758,17 TL
Havale / EFT:
1.731,80 TL
195,01 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Aynı Gün Kargo Kargo Bedava

Beek SFP+ 10GB Long Range LC/10 Km/1310nm/Singlemode Transceiver Cisco, Allied Telesis, Alcatel v.s ürünleriyle uyumlu  
Diğer Özellikler
Stok Kodu8012
MarkaBEEK
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)2
8693661769557
 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.