ÜCRETSİZ AYNI GÜN KARGO

Saat 14:00'a kadar gelen sipariş aynı gün kargoya verilir.

MARKA GARANTİLİ ORJİNAL ÜRÜN

Ürünler marka garantilidir, ürünlerin özelliklerini marka sitesinden kontrol ederek satın alınız.

DAHA UCUZA SATIN ALABİLİRSİNİZ

Bu ürünü; Havale-EFT ve Mail Order ile daha ucuza satın alabilirsiniz.

31,15
33,8

Beek Bn-S10G-Sr Sfp+ 10Gbps Short Range Lc/300 Metre/850Nm/Multi-Mode Transceiver

Fiyat:
1.154,47 TL
Havale / EFT:
1.142,93 TL
128,05 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Aynı Gün Kargo Kargo Bedava
Beek SFP+ 10Gbps Short Range LC/300 metre/850nm/Multi-Mode Transceiver Cisco, Allied Telesis, Alcatel v.s ürünleriyle uyumlu 
Diğer Özellikler
Stok Kodu8013
MarkaBEEK
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)2
8693661773110

Son Gezilen Ürünler

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.