sadsad x
asdasd
Stokta Yok

BIFO 1metre MM LC-LC 50/125µ OM2 (1Gbps) Fiber Optik Patch Kablo

Ürün Kodu : TPX27386

icon_kargo_Bedava Ücretsiz
Kargo
icon_ayni_Gun_Kargo Kargo Süresi
1 İş Günü
Tek Çekim
:
36,61 TL (KDV Dahil)
HAVALE
:
35,88 TL (KDV Dahil)
Paylaş:
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Yorumlar (0)
  • Tavsiye Et
  • Resimler
  • Beni Ara


  • Uzunluk 1metre
    Mod MM
    Model LC-LC
    Micron 50/125µ
    Açıklama OM2 (1Gbps)
    İşlevi Fiber Optik Patch Kablo
    SC-LC MM 50/125 OM2 FİBER OPTİK PATCH CORD 1MT
    Ürünlerimizin tümü marka garantilidir,
    Teknolojipazar, ürünlere ait teknik detaylar için markaya ait web sayfasından ürün özelliklerini incelemenizi önermektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.