sadsad x
asdasd

BIFO 2metre SM SC-LC 9/125µ Fiber Optik Patch Kablo

Ürün Kodu : TPX27379   Stok Mevcut *

icon_kargo_Bedava Ücretsiz
Kargo
icon_ayni_Gun_Kargo Kargo Süresi
1 İş Günü
Tek Çekim
:
59,82 TL (KDV Dahil)
HAVALE
:
58,62 TL (KDV Dahil)
Paylaş:
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Yorumlar (0)
  • Tavsiye Et
  • Resimler
  • Beni Ara


  • Uzunluk 2metre
    Mod SM
    Model SC-LC
    Micron 9/125µ
    İşlevi Fiber Optik Patch Kablo
    SC-LC SM 9/125 FİBER OPTİK PATCH CORD 2MT Duplex
    Ürünlerimizin tümü marka garantilidir,
    Teknolojipazar, ürünlere ait teknik detaylar için markaya ait web sayfasından ürün özelliklerini incelemenizi önermektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.