sadsad x
asdasd

BIFO J4859C 1G SFP SM LC LX Mini Gbic

Ürün Kodu : TPX27429   Stok Mevcut *

icon_kargo_Bedava Ücretsiz
Kargo
icon_ayni_Gun_Kargo Kargo Süresi
1 İş Günü
Tek Çekim
:
126,52 TL (KDV Dahil)
HAVALE & MAİL ORDER
:
123,99 TL (KDV Dahil)
Paylaş:
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Yorumlar (0)
  • Tavsiye Et
  • Resimler
  • Beni Ara


  • Ürün Kodu J4859C
    Veri Transfer Hızı 1G SFP
    Mod SM
    İşlevi1 LC
    İşlevi2 LX
    Açıklama Mini Gbic
    1 LC 1000Base-LX Port J4859C Maksimum Mesafe: # 20km (single mode) J4859C-LL 100% HP Compatible 1000BASE-LX SFP 1310nm 10km transceiver High Quality with CE,RoHs,FCC Features & Specifications Form Factor: SFP Device Type: Transceiver module Interface (Bus) Type: Plug-in module Connectivity Technology: Wired Application: 1000BASE-LX Data Transfer Rate: 1Gbps Wavelength: 1310nm Max Distance: 20km Fiber Type: SMF/MMF Connector: Duplex LC DDM: Without DDM Operating Temperature: 0~70 °C Compliant with MSA SFP Specification Kullanıldığı Ürünler: HP 1810 Switch Series HP 1820 Switch Series HP PS1810 Switch Series HP 1910 Switch Series HP 1920 Switch Series HP 2510 Switch Series HP 2520 Switch Series HP 2530 Switch Series HP 2610 Switch Series HP 2620 Switch Series HP 2615 Switch Series HP 2915 Switch Series HP 2920 Switch Series HP 3500 yl Switch Series HP 3800 Switch Series HP 4200 vl Switch Series HP 5400 zl Switch Series HP 6200 Switch Series HP 6600 Switch Series HP 8200 zl Switch Series HP 1410 Switch Series HP MSM Controller Series HP BladeSystem bc2200 and bc2800 Blade PC HP 1700 Switch Series HP ProCurve Switch 1800 Series HP E2600 Switch Series HP ProCurve Switch 2800 Series HP 2810 Switch Series HP ProCurve Switch 2900 Series HP ProCurve Switch 3400cl Series HP ProCurve Switch 5300xl Series HP ProCurve Switch 6108 ProCurve Switch 8100fl Series HP V1400 Switch Series HP 1905 Switch Series HP 2910 al Switch Series
    Ürünlerimizin tümü marka garantilidir,
    Teknolojipazar, ürünlere ait teknik detaylar için markaya ait web sayfasından ürün özelliklerini incelemenizi önermektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.