sadsad x
asdasd
Slider 2.png (153 KB)

DAHUA (PFS3106-4T) 4 PORT YÖNETİLEMEYEN (4FE + 1GE + 1GE SFP) SWITCH

Ürün Kodu : TPX74176   Stok Mevcut *

icon_kargo_Bedava Ücretsiz
Kargo
icon_ayni_Gun_Kargo Kargo Süresi
Aynı Gün Kargo
Tek Çekim
:
382,51 TL (KDV Dahil)
HAVALE
:
378,69 TL (KDV Dahil)

Aynı gün kargo, Saat 14:00'e kadar verilen siparişler için geçerlidir.
Pandemi sebebiyle kargo firmasından kaynaklı 1 günlük gecikmeler olabilir.
956.29 Parapuan
:
956.29
Paylaş:
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Yorumlar (0)
  • Tavsiye Et
  • Resimler
  • Beni Ara


  • AÇIKLAMA
    4 Port Yönetilemeyen Switch (4FE + 1GE + 1GE SFP)
    1*100/1000 Base-X, 1*10/100/1000 Base-T, 4*10/100 Base-T
    Anahtarlama Kapasitesi: 6.8Gbps, Paket İletme Hızı: 3.57Mbps
    Paket Buffer: 1Mb, Mac Tablosu Boyutu: 8K

    Çalışma Sıcaklığı: -40°C~70°C, Nem Aralığı: 10%~90%
    Yıldırım Koruması: Common Mod 4KV, Differential Mod 2KV

    PFS3106-4T

    4-Port Ethernet Switch (Unmanaged)

    > 2-layer industrial level switch
    > Conform IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3ab/z and IEEE802.3X standards
    > 100M/1000M self-adaptive SFP fiber port
    > Industrial wide temperature design

    Technical Speci?cation

    Model

    DH-PFS3106-4T

    Ethernet Port

    1*100/1000 Base-X

    1*10/100/1000 Base-T

    4*10/100 Base-T

    Switching Capacity

    6.8G

    Packet Forwarding Rate

    3.57Mpps

    Packet Buffer Memory

    1Mb

    MAC Table Size

    8K

    Exchange Mode

    Store & forward

    Application Humidity

    10%-90%

    Power

    DC 12V

    Power Consumption

    ≤3W

    Lightning Protection

    Common Mode 4KV

    Differential Mode 2KV

    Working Temperature

    ?40°C-70°C

    Weight

    480g

    Dimension(W×D×H)

    150mm×100mm×30mm

    Accessories

    Model

    PFT3900

    155M 850nm,2km,LC, Multi-mode

    PFT3950

    1.25G 850nm,500m,LC, Multi-mode

    PFT3910

    155M 1310/1550nm,20km,LC, Single-mode

    PFT3920

    155M 1550/1310nm,20km,LC, Single-mode

    PFT3960

    1.25G 1310/1550nm,20km,LC, Single-mode

    PFT3970

    1.25G 1550/1310nm,20km,LC, Single-mode

    Ürünlerimizin tümü marka garantilidir,
    Teknolojipazar, ürünlere ait teknik detaylar için markaya ait web sayfasından ürün özelliklerini incelemenizi önermektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.