sadsad x
asdasd
Teknopuan.jpg (160 KB)

DAHUA (PFS3206-4P-96) 4 PORT (3FE PoE + 1GE Hİ-POE+ 2GE SFP, TOPLAM 96W POE) SWITCH

Ürün Kodu : TPX84658   Stok Mevcut *

icon_kargo_Bedava Ücretsiz
Kargo
icon_ayni_Gun_Kargo Kargo Süresi
Aynı Gün Kargo
Tek Çekim
:
617,62 TL (KDV Dahil)
HAVALE
:
611,44 TL (KDV Dahil)

Aynı gün kargo, Saat 14:00'e kadar verilen siparişler için geçerlidir.
Pandemi sebebiyle kargo firmasından kaynaklı 1 günlük gecikmeler olabilir.
6.18 TEKNO PUAN (TP)
:
6.18
Paylaş:
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Yorumlar (0)
  • Tavsiye Et
  • Resimler
  • Beni Ara


  • AÇIKLAMA
    4 Port PoE Switch (3FE PoE + 1GE Hi-PoE + 2GE SFP, Toplam 96W PoE )
    2*1000 Base-X, 1*10/100/1000 Base-T(Hi-PoE/PoE+/PoE), 3*10/100 Base-T (PoE+/PoE)
    Anahtarlama Kapasitesi: 6.8Gbps, Paket İletme Hızı: 4.91Mbps
    Paket Buffer: 1Mb, Mac Tablosu Boyutu: 8K

    Çalışma Sıcaklığı: -30°C~65°C, Nem Aralığı: 10%~90%
    Yıldırım Koruması: Common Mod 4KV, Differential Mod 2KV

    PFS3206-4P-96

    4-Port PoE Switch (Unmanaged)

    > Two-layer unmanaged PoE switch
    > Cascade can be realized via SFP fiber port
    > MAC auto study and aging, MAC address list capacity is 8K
    > Support IEEE802.3af, IEEE802.3at, Hi-PoE standard
    > Conform IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3ab/z and IEEE802.3X standards
    > Industrial wide temperature design

    Technical Speci?cation

    Model

    DH-PFS3206-4P-96

    Ethernet Port

    2*1000 Base-X

    1*10/100/1000 Base-T(Hi-PoE/PoE+/PoE)

    3*10/100 Base-T (PoE+/PoE)

    PoE Power Consumption

    Port1, 2, 3 ≤30W

    Port4≤60W

    Total≤96W

    PoE Protocol

    IEEE802.3af, IEEE802.3at, Hi-PoE

    Switching Capacity

    6.8G

    Packet Forwarding Rate

    4.91Mpps

    Packet Buffer Memory

    1Mb

    MAC Table Size

    8K

    Flow Control

    Enable by default

    Application Humidity

    10%~90%

    Power

    DC48~57V

    Lightning Protection

    Common Mode 4KV

    Differential Mode 2KV

    Working Temperature

    -30°C~65°C

    Weight

    480g

    Dimension(W×D×H)

    150mm×100mm×30mm

    Accessories

    Model

    PFT3950

    1.25G 850nm,500m,LC, Multi-mode

    PFT3960

    1.25G 1310/1550nm,20km,LC, Single-mode

    PFT3970

    1.25G 1550/1310nm,20km,LC, Single-mode

    Ürünlerimizin tümü marka garantilidir,
    Teknolojipazar, ürünlere ait teknik detaylar için markaya ait web sayfasından ürün özelliklerini incelemenizi önermektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.