TP_Mobil_indirim.png (64 KB)

DAHUA PFT3960 SFP OPTIK MODUL

Ürün Kodu : 70325   Stok Mevcut *

icon_kargo_Bedava Ücretsiz
Kargo
icon_ayni_Gun_Kargo Kargo Süresi
Aynı Gün Kargo
Tek Çekim
:
609,06 TL (KDV Dahil)
HAVALE
:
596,88 TL (KDV Dahil)

Aynı gün kargo, Saat 14:00'e kadar verilen siparişler aynı gün kargo firmalarına teslim edilir.Teslim tarihi kargo firmalarının yoğunluğuna ve teslim tarihlerine göre değişebilir.
Pandemi sebebiyle kargo firmasından kaynaklı günlük gecikmeler yaşanabilmektedir..
Paylaş:
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Yorumlar (0)
  • Tavsiye Et
  • Resimler
  • Beni Ara



  • AÇIKLAMA
    SFP Optik Modül
    1.25G, TX 1310nm, RX 1550nm, İletim Mesafesi: 20km
    16 ve 24 Kanal switchler için
    Çalışma Sıcaklığı: -40?~85?

    • 1,25GB
    • TX 1310mn /1550nm
    • İletim Mesafesi: 20km
    • Çalışma Sıcaklığı: -40ºC ~85º
    • Tek Damarlı Çift Yönlü İletim
    • Fiber Optik Arayüz Tipi: L
    Ürünlerimizin tümü marka garantilidir,
    Teknolojipazar, ürünlere ait teknik detaylar için markaya ait web sayfasından ürün özelliklerini incelemenizi önermektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.