TP_Mobil_indirim.png (64 KB)

DAHUA (PFT3970) 1.25G, TX 1550nm, RX 1310nm, 20KM SFP MODÜL

Ürün Kodu : TPX252314   Stok Mevcut *

icon_kargo_Bedava Ücretsiz
Kargo
icon_ayni_Gun_Kargo Kargo Süresi
Aynı Gün Kargo
Tek Çekim
:
737,32 TL (KDV Dahil)
HAVALE
:
722,58 TL (KDV Dahil)

Aynı gün kargo, Saat 14:00'e kadar verilen siparişler aynı gün kargo firmalarına teslim edilir.Teslim tarihi kargo firmalarının yoğunluğuna ve teslim tarihlerine göre değişebilir.
Pandemi sebebiyle kargo firmasından kaynaklı günlük gecikmeler yaşanabilmektedir..
havale indirimi%2.jpg (47 KB)
vade farksız 2-3 taksit.jpg (52 KB)
Paylaş:
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Yorumlar (0)
  • Tavsiye Et
  • Resimler
  • Beni Ara


  • AÇIKLAMA
    SFP Optik Modül
    1.25G, TX 1550nm, RX 1310nm, İletim Mesafesi: 20km
    16 ve 24 Kanal switchler için
    Çalışma Sıcaklığı: -40?~85?
    Ürünlerimizin tümü marka garantilidir,
    Teknolojipazar, ürünlere ait teknik detaylar için markaya ait web sayfasından ürün özelliklerini incelemenizi önermektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.