TP_FIBABANK.png (166 KB)

Dark 4X1 HDMI Multiviewer 1080P-720P Çoklu Görüntüleyici

Ürün Kodu : TPX62209   Stok Mevcut *

icon_kargo_Bedava Ücretsiz
Kargo
icon_ayni_Gun_Kargo Kargo Süresi
Aynı Gün Kargo
2.996,45 TL (KDV Dahil)

Daha ucuza satın alabilirsiniz!

Bu ürünü; Havale-EFT, Mail Order ve Alışveriş Kredisi ile %2 indirimli satın alabilirsiniz.
Paylaş:
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Beni Ara

  DARK 1080P Full HD 4Giriş 1 Çıkış HDMIMultiviewer
  Dark HDMI Multiviewer ile 4 Giriş Tek Noktada Buluşuyor !

  HDMI Girişlerini 1 Noktada Buluşturan Teknoloji
  Dark HDMI 1080p Multiviewer ile 4 farklı HDMI sinyalini tek bir ekrandagörüntülemeye hazır mısınız ? Bilgisayar, medya oynatıcı, DVD player, oyunkonsolu, tablet veya akıllı telefon gibi HDMI çıkışına sahip 4 farklı cihazdangelen sinyali aynı anda 1 ekranda 5 farklı modda görüntüleyebilirsiniz.Dilerseniz televizyon, dilerseniz projeksiyon veya başka bir görüntülemeaygıtını dilediğiniz gibi seçebilirsiniz. 5 farklı görüntüleme moduna sahip DarkHDMI Multiviewer ile aynı anda birden çok ekranı görüntülemenin keyfini çıkarın.

  Birbirinden Farklı Modlarla Dilediğiniz SeçimiYapabilirsiniz
  Dark HDMI 1080P Multiviewer 4 farklı HDMIkaynağını 5 farklı şekilde görüntülüyecek şekilde tasarlanmıştır. Toplam 5 modasahip Dark Multiviewer ile bir ekranda 4 HDMI kaynağını görüntülemenin keyfinisürebileceksiniz yapmanız gereken tek şey ürün ile birlikte gelen kumanda ilehangi HDMI kaynağını hangi modda görüntülemek istiyorsanız o modu seçim yapmanızolacak. Dilerseniz iş yerinizde bir toplantı yardımıcısı, dilerseniz ofisinizdesürekli açık kalan ekranlarda bir sunum ekranı olarak dilediğiniz gibikullanabilirsiniz.

  4 Farklı HDMI Cihazı Tek Noktada Buluşuyor
  Dark HDMI 1080P Multiviewer üzerinde 4 adet HDMI girişi bulundurmaktadır. 4 adetHDMI girişini tek bir HDMI çıkışı ile buluşturan Dark HDMI 1080P Multiviewer,aynı anda 4 farklı HDMI cihazını tek noktadan yayınlayacak şekildetasarlanmıştır. Görüntü çıkışını televizyon, projeksiyon vb. görüntü aktarımcihazları ile rahatlıkla görüntüleyebilirsiniz.

  Yüksek Çözünürlükte Görüntüyü Kayıpsız Aktarın
  Dark HDMI Multiviewer, 60 kare/saniye standartında 1080p görüntüaktarımı ile hem görüntüyü hemde sesi kayıpsız bir şekilde yüksek kalitedeaktarmaktadır. Bağlı olan tüm modları 1080p kalitesinde kesintisiz ileten DarkHDMI 1080p multiviewer ile yüksek kaliteli dijital içerik keyfini, en yüksekstandartları yaşamanız için görüntü ve ses buluşturarak tasarlandı.

  Tüm Modlar Elinizin Altında
  Dark HDMI Multiviewer'ın kutu içeriğinde gelen uzaktan kumandası iledilediğiniz modu seçebilirsiniz. Kumanda üzerinde yer alan farklı görüntüseçenekleri sayesinde istediğiniz modu kolayca belirleyebilirsiniz.

  Kolaj Montaj Kolay Kurulum
  Dark HDMI Multiviewer'ın kutu içeriğinde özel duvar montaj ekipmanları yeralmaktadır. Geçmeli yapısı ile ergonomik bir sistemi olan Dark HDMIMultiviewer'ı dilediğiniz yere rahatlıkla konumlandırabilir. Konumlandırdığınızyerden rahatlıkla takıp çıkarabilirsiniz.


   

  Ürünlerimizin tümü marka garantilidir,
  Teknolojipazar, ürünlere ait teknik detaylar için markaya ait web sayfasından ürün özelliklerini incelemenizi önermektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.