DATALOGIC M3410VSI Masaüstü 2D-Karekod Okuyucu USB

Ürün Kodu : TPX380248   Stok Mevcut *

icon_kargo_Bedava Ücretsiz
Kargo
icon_ayni_Gun_Kargo Kargo Süresi
Aynı Gün Kargo
Tek Çekim
:
4.700,22 TL (KDV Dahil)
HAVALE
:
4.629,71 TL (KDV Dahil)

Aynı gün kargo, Saat 14:00'e kadar verilen siparişler aynı gün kargo firmalarına teslim edilir.Teslim tarihi kargo firmalarının yoğunluğuna ve teslim tarihlerine göre değişebilir.
Paylaş:
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Beni Ara


 • Barkod okuma yeteneğinizi hızlandırın

  Datalogic'in yenilikçi Magellan 3410VSi ve 3450VSi tezgah üstü tarayıcılarının kullanımı basittir ve operasyonlarınıza sınıfının en iyi faydalarını getirir. Dıştan özdeş olmakla birlikte, bu ürünler tüm ihtiyaçlarınıza uygun farklı performans seviyeleri sunar. Magellan 3410VSi , en çok satan 3200VSi ürününün yerini almayı amaçlayan giriş seviyesi bir görüntüleme tarayıcısıdır . 3410VS i, cazip bir fiyata güçlü performans sağlar. Bununla birlikte, daha fazla işlem gücüne ve daha hızlı çıktıya ihtiyacınız varsa, üst düzey Magellan 3450VSi, piyasadaki herhangi bir tek düzlem tarayıcının en iyi tarama performansına sahiptir . Bu tarayıcılar, aşağıdakiler de dahil olmak üzere çeşitli uygulamalarda iyi çalışır:perakende satış noktası , eczane , ilaç doğrulaması ve eller serbest bileşen doğrulaması. Ekstra geniş okuma alanı ve tarama taraması, çeşitli barkodlardan ve diğer kaynaklardan hızlı ve kolay okuma sağlar. Magellan 3410VSi ve 3450VSi işinize daha fazla verimlilik getirir.

  Sizin için doğru olan tarama gücünü ve güvenilirliğini elde edin

  Magellan 3410VSI ve 3450VSi , kompakt, ergonomik bir tasarımda performans, konfor ve dayanıklılık sağlamak için titizlikle üretildi. Uygulamadan bağımsız olarak, kullanıcılar uzun yıllar üstün hizmet verecek yüksek kaliteli bir donanıma sahip olurlar. En son kod çözme teknolojisi ve katı hal elektroniği ile donatılmış bu Magellan'lar, yüksek hızlı tarama işlemlerini kolaylıkla gerçekleştirir. Ayrıca Digimarc kodlarını okuyabilme özelliğine de sahipler ve kullanıcıların değişen pazara karşı geleceğe hazır olmalarını sağlıyorlar. Sağlam tasarımları kaba kullanıma, dökülmelere karşı dayanıklıdır ve 25 kV'a kadar ESD korumalıdır. Tüm Magellan ürünleri gibi, bu üniteler de dayanıklı, uzun ömürlü ve çok yönlü tarayıcılardır.

  Rekor sürede optimum kurulum elde edin

  Bu dikey tek düzlemli tarayıcıların kompakt form faktörü, ünitenin bir tezgaha, duvara veya hatta küçük bir kendi kendine kontrol sisteminin içine kolayca takılmasını sağlar. USB yardımcı bağlantı noktası, bir müşteri hizmetleri tarayıcısının eklenmesini hızlı ve kolay hale getirir. Müşteriler, sadakat kartlarını tarayarak daha iyi bir alışveriş deneyimi yaşarken, kasiyer de ürünlerini temiz, güvenli ve temassız bir ortamda tarar. Satış sonrası EAS sistemleriyle entegrasyon, etiketlerin yalnızca başarılı bir barkod okunduktan sonra devre dışı bırakılmasını sağlar. Magellan 3410VSi ve 3450VSitarayıcıların yeni elektronik platformu, harici bir güç kaynağı ihtiyacını ortadan kaldırarak standart USB ana bilgisayar kablosundan bile çalıştırılabilir. Tüm bu özelliklerle, bu tarayıcıları mevcut sisteminize entegre etmek daha kolay olamazdı.

  Gün boyu rahatça taramaya devam edin

  Perakende mağazaları ve üretim katları yoğun, gürültülü ortamlardır. Arka plan gürültüsü oldukça ezici ve dikkat dağıtıcı olabilir. Operatörlerin işlerini kolaylaştıran ve stresi azaltan bir tarayıcıya ihtiyacı vardır. Bu Macellan tarayıcıları tarama performansı, kullanım kolaylığı ve diğer zaman kazandıran özellikleriyle her şeyi kolaylaştırır. Yüksek özellikli sensör ve özel optikler, geniş bir okuma alanını kapsayarak herhangi bir kullanıcı tarafından sezgisel taramaya olanak tanır. Nesne aydınlatması, yakın kızılötesi LED'ler ve yumuşak, tutarlı aydınlatma kullanılarak elde edilir. Tarayıcı, zorlu barkodların okunabilirliğini sağlamak için bir nesne görüş alanına girdiğinde otomatik olarak aydınlatma ekler. Operatörler, öğeleri ilk seferde ve her seferinde tarama konusunda hiçbir şüphe duymadan tüm gün rahatça çalışabilirler. Her tarama, sesli bir bip sesi, yüksek düzeyde görünür iyi okunan LED'ler ve iyi okuma onayı için doğrudan barkod üzerinde Datalogic'in Yeşil Nokta Teknolojisi ile onaylanır.

  Ürünlerimizin tümü marka garantilidir,
  Teknolojipazar, ürünlere ait teknik detaylar için markaya ait web sayfasından ürün özelliklerini incelemenizi önermektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.