DATALOGIC Quickscan QD2590 EL Tipi 2D-Karekod Okuyucu Ayak USB

Ürün Kodu : TPX380249   Stok Mevcut *

icon_kargo_Bedava Ücretsiz
Kargo
icon_ayni_Gun_Kargo Kargo Süresi
Aynı Gün Kargo
Tek Çekim
:
2.064,52 TL (KDV Dahil)
HAVALE
:
2.033,55 TL (KDV Dahil)

Aynı gün kargo, Saat 14:00'e kadar verilen siparişler aynı gün kargo firmalarına teslim edilir.Teslim tarihi kargo firmalarının yoğunluğuna ve teslim tarihlerine göre değişebilir.
Paylaş:
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Beni Ara


 • Kullanıcı dostu geri bildirimle performansı artırın

  QuickScan 2500 görüntüleyiciyi kullanırken, en yüksek garantili tarama performansına ve her zaman, periyotta güvenilir bir okumaya sahip düşük maliyetli bir cihaz istersiniz. İyi veya kötü her okumada net sesli, dokunsal ve görsel geri bildirim veren, nişan alması kolay bir cihaz istiyorsunuz. Vardiyanız ne kadar uzun olursa olsun, elinize rahatça oturan ve sizi asla yormayan bir cihaz istiyorsunuz. QuickScan 2500 görüntüleyici , sürekli olarak uzun süreler boyunca kullanıldığında bile arıza yapmaz ve sürekli kötüye kullanıma dayanacak kadar sağlam olan yüksek kaliteli kablolarla bol miktarda hareket özgürlüğü sağlar . Her tür barkod – 1B, 2B, posta kodları, yığın veya bileşik barkodlar, nokta kodları ve dijital filigran kodları – QuickScan 2500 görüntüleyicikapladın mı

  Kullanıcı dostu geri bildirimle performansı artırın

  Bağlanın, yapılandırın, kullanın

  QuickScan 2500 görüntüleyici , işiniz için çok uygun maliyetli ve kullanımı kolay elde taşınabilir tarama çözümü olmasının yanı sıra kurulumu da son derece kolaydır. Mağaza ortamınız için size en uygun olanı verecektir . Tarayıcının her türden ana bilgisayara bağlantı sağlayan basit ve sorunsuz yapılandırması, bunu işiniz için ihtiyaç duyacağınız tek çözüm haline getirir. İyi inşa edilmiştir ve 5 ft'lik düşüşlere ve 10 milyondan fazla tetikleyiciye rahatça dayanacaktır. Işık kaynağının ayarlanabilir parlaklığı, çoğu insanın gözüne uymasını kolaylaştırır. Motionix teknolojisi ile görüntüleyici alınır alınmaz harekete hazırdır. Sonuç olarak, tüm mallarınızı taramak için mükemmel cihaz parmaklarınızın ucunda.

  Bağlanın, yapılandırın, kullanın

  Gerçekleştirin, gerçekleştirin, gerçekleştirin

  QuickScan 2500 görüntüleyici , kullanıma hazır özellikler için çok zengin bir özellik setine sahiptir. 1 MP optik, tüm uygulamalarınız için sınıfının en iyisi tarama ve alan derinliği sağlar . Çok yönlü olduğu için tarama yönü konusunda endişelenmenize gerek yok. Akıllı telefon ekranlarında görüntülenen kodları sorunsuz bir şekilde okuyarak promosyonları ve kuponları yönetmeyi kolaylaştırır. Görüntüleyici, son derece hassas bir şekilde tam rehberlik sağlayan, iki mavi üçgenden oluşan, görülmesi kolay bir nişan alma sistemi ile donatılmıştır. Bu, personelin okumak için doğru kodu hedeflemesini kolaylaştırır ve Datalogic'in patentli Yeşil Nokta teknolojisi , her başarılı okumada görsel bir gösterge olarak açıkça yansıtılır.

  Gerçekleştirin, gerçekleştirin, gerçekleştirin

  Çok yönlülüğü hafife almayın

  QuickScan 2500 görüntüleyici en iyi perakende uygulamalarında bilinir . Bununla birlikte, bu çok yönlü okuyucu, ticari hizmetler, sağlık hizmetleri, konaklama, devlet ve hafif üretim kullanımlarında eşit derecede rahattır. İşletmeniz için özelleştirilmiş bir çözüm oluşturabilmenizi sağlamak için yeterli aksesuar ve yazılım yapılandırması vardır. Piyasadaki benzer giriş seviyesi el tipi tarayıcılarla karşılaştırıldığında, QuickScan 2500 görüntüleyici , bugün mevcut olan ürünlerin en iyi değerini ve çok yönlülüğünü temsil eder. Tüm bunlar, yüksek kaliteli bir kaplama ve his ile optimize edilmiş bir form faktörü içinde düzgün bir şekilde paketlenmiştir. Bu uzun ömürlü ve uygun maliyetli yatırım, diğer benzerlerine kıyasla sürekli olarak en yüksek performansı sağlayacaktır.Piyasadaki el tarayıcıları .

  Çok yönlülüğü hafife almayın

  Hızlı Tarama QD2500

  QuickScan QD2500 , kategorisindeki en iyi tarama performansına sahip, uzaktan her tür barkodu güvenilir bir şekilde okuyan kablolu bir barkod okuyucudur. Basit yapılandırma ve kullanım kolaylığı sunan sağlam giriş seviyesi tarayıcı, hatasız sürekli çalışma özellikleri sunar. Piyasadaki diğer cihazlardan farklı olarak, 10 milyondan fazla tetiğe dayanacak şekilde test edilmiştir ve 1,5 m / 5 ft'den betona düşmeye karşı dayanıklıdır. Bu düşük maliyetli tarayıcı, pleksiglas bariyerleri sorunsuz bir şekilde okur ve akıllı telefon ekranlarından elektronik kuponları tarayabilir. .

  Hızlı Tarama QD2500

  Hızlı Tarama QW2500

  QuickScan QW2500 , 2500 Serisindeki en basit modeldir. QD2500 ile aynı sağlam, dayanıklı IP52 dereceli muhafaza içinde gelir . Tek hareketli kısım, size sınıfında lider 10 milyon isabeti rahatça verecek olan tetikleyicidir. Tüm standart barkodların tutarlı ve güvenilir bir şekilde okunmasını sağlar. Yüksek verimlilik ve hızlı çıktı gerektiren uygulamalar için QW2500 , bugün piyasadaki paranızın karşılığını en iyi şekilde alan el tipi tarayıcılardan birini temsil eder.

  Hızlı Tarama QW2500

  Ürünlerimizin tümü marka garantilidir,
  Teknolojipazar, ürünlere ait teknik detaylar için markaya ait web sayfasından ürün özelliklerini incelemenizi önermektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.