sadsad x
asdasd
push-1-ürün.jpg (811 KB)

DELL Dell Networking Transceiver 40GE QSFP+ SR 850nm Wavelength 100-150m (407-10929)

Ürün Kodu : TPX65336   Stok Mevcut *

icon_kargo_Bedava Ücretsiz
Kargo
icon_ayni_Gun_Kargo Kargo Süresi
Aynı Gün Kargo
Tek Çekim
:
7.446,65 TL (KDV Dahil)
HAVALE
:
7.372,18 TL (KDV Dahil)

Aynı gün kargo, Saat 14:00'e kadar verilen siparişler için geçerlidir.
Pandemi sebebiyle kargo firmasından kaynaklı 1 günlük gecikmeler olabilir.
Paylaş:
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Yorumlar (0)
  • Tavsiye Et
  • Resimler
  • Beni Ara


  • Reach on OM3/OM4 - Kit


    Teknik Bilgiler

    Satış Garanti Süresi (ay)  :  24
    EAN  : 
    Ürünlerimizin tümü marka garantilidir,
    Teknolojipazar, ürünlere ait teknik detaylar için markaya ait web sayfasından ürün özelliklerini incelemenizi önermektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.