sadsad x
asdasd

EXTRMNTWRK 10 Gigabit Ethernet SFP+ module, 1310nm, SMF 10km link, LC connector (10302)

Ürün Kodu : TPX66032   Stok Mevcut *

icon_kargo_Bedava Ücretsiz
Kargo
icon_ayni_Gun_Kargo Kargo Süresi
Aynı Gün Kargo
Tek Çekim
:
21.790,00 TL (KDV Dahil)
HAVALE
:
21.572,10 TL (KDV Dahil)

Aynı gün kargo, Saat 14:00'e kadar verilen siparişler için geçerlidir.
Pandemi sebebiyle kargo firmasından kaynaklı 1 günlük gecikmeler olabilir.
43580.01 Parapuan
:
43580.01
Paylaş:
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Yorumlar (0)
  • Tavsiye Et
  • Resimler
  • Beni Ara


  • 10 Gigabit Ethernet SFP+ module, 1310nm, SMF 10km link, LC connector


    Teknik Bilgiler

    Satış Garanti Süresi (ay) : 24
    EAN : 644728103027
    Ürünlerimizin tümü marka garantilidir,
    Teknolojipazar, ürünlere ait teknik detaylar için markaya ait web sayfasından ürün özelliklerini incelemenizi önermektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.