sadsad x
asdasd
Slider 2.png (153 KB)

EXTRMNTWRK 1000BASE-LX SFP,MMF 220 550meters,SMF10km, LC connector,Industrial (10052H)

Ürün Kodu : TPX66000   Stok Mevcut *

icon_kargo_Bedava Ücretsiz
Kargo
icon_ayni_Gun_Kargo Kargo Süresi
Aynı Gün Kargo
Tek Çekim
:
10.884,77 TL (KDV Dahil)
HAVALE
:
10.775,92 TL (KDV Dahil)

Aynı gün kargo, Saat 14:00'e kadar verilen siparişler için geçerlidir.
Pandemi sebebiyle kargo firmasından kaynaklı 1 günlük gecikmeler olabilir.
27211.92 Parapuan
:
27211.92
Paylaş:
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Yorumlar (0)
  • Tavsiye Et
  • Resimler
  • Beni Ara


  • Temp


    Teknik Bilgiler

    Satış Garanti Süresi (ay) : 24
    EAN : 644728001859
    Ürünlerimizin tümü marka garantilidir,
    Teknolojipazar, ürünlere ait teknik detaylar için markaya ait web sayfasından ürün özelliklerini incelemenizi önermektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.