32,5
34,8

Seçiminizi Daraltın

Marka

Fiyat Aralığı

Sadece

Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
1000Base-SX (1 Gbps) mini-GBIC modüle 50 veya 62.5 µ MM kablo üzerinden - 2km
760,37 TL
100Base-FX Transceiver (1310nm) - 20km (-40~75?)
1.001,39 TL
Bu kategoride toplam 29 ürün listeleniyor.
 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.