sadsad x
asdasd
Stokta Yok

HPE MSA 8Gb SW FC SFP 4pk XCVR ( C8R23B )

Ürün Kodu : TPX26704

icon_kargo_Bedava Ücretsiz
Kargo
icon_ayni_Gun_Kargo Kargo Süresi
1 İş Günü
Tek Çekim
:
1.713,12 TL (KDV Dahil)
Peşin fiyatına WorldCard'a özel 2 taksit, Bankkart'a özel 2 ve 3 taksit
Paylaş:
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Yorumlar (0)
  • Tavsiye Et
  • Resimler
  • Beni Ara


  • Marka HPE
    Yükseklik 8,5 mm
    Genişlik 13,4 mm
    Derinlik 56,5 mm
    Arayüz SFP+
    Veri transfer hızı (maks) 8000 Mbit/s
    Fiber optik bağlantı LC
    SFP alıcıverici türü SW
    İçerikteki ürün sayısı 4 adet
    Kablo tipi Fiber optik
    Desteklenen ürünler MSA 2050 Storage, MSA 2052 Storage
    Dalga boyu 850 nm
    Fiber kablo çapı destekli 50/125, 62.5/125
    Multi-mode fiber (MMF) supported Evet
    Ürünlerimizin tümü marka garantilidir,
    Teknolojipazar, ürünlere ait teknik detaylar için markaya ait web sayfasından ürün özelliklerini incelemenizi önermektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.