sadsad x
asdasd
Stokta Yok

HUAWEI ESFP-GE-SX-MM850 OP.TR. ESFP GE M-MOD MODUL

Ürün Kodu : TPX44613

icon_kargo_Bedava Ücretsiz
Kargo
icon_ayni_Gun_Kargo Kargo Süresi
1 İş Günü
Tek Çekim
:
295,27 TL (KDV Dahil)
HAVALE & MAİL ORDER
:
289,36 TL (KDV Dahil)
Paylaş:
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Yorumlar (0)
  • Tavsiye Et
  • Resimler
  • Beni Ara


  • Tipi Modül
    Yoğunluklu Port tipi 1Gbps

    Product Code

    eSFP-GE-SX-MM850

    Transceiver form factor

    eSFP

    Transmission speed

    GE

    Center wavelength (nm)

    850

    Standard compliance

    1000base-SX

    Connector type

    LC

    Applicable cable and maximum

    transmission distance

    · Multimode fiber (with modal bandwidth of 160 MHz*km and diameter of 62.5 μm): 0.22 km
    · Multimode fiber (OM1): 0.275 km
    · Multimode fiber (with modal bandwidth of 400 MHz*km and diameter of 50 μm): 0.5 km
    · Multimode fiber (OM2): 0.55 km
    · Multimode fiber (OM3): 1 km

    Transmit power (dBm)

    -9.5 to -2.5

    Maximum receiver sensitivity (dBm)

    -17.0

    Overload power (dBm)

    0

    Extinction ratio (dB)

    9

    Operating temperature

    0°C to 70°C (32°F to 158°F)

    Net Dimension(D x W x H mm)

    110 x 70 x 37



    Ürünlerimizin tümü marka garantilidir,
    Teknolojipazar, ürünlere ait teknik detaylar için markaya ait web sayfasından ürün özelliklerini incelemenizi önermektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.