TP_Mobil_indirim.png (64 KB)

Huawei SFP-GE-LX-SM1310-BIDI - SFP (mini-GBIC) transceiver module

Ürün Kodu : TPX382940   Stok Mevcut *

icon_kargo_Bedava Ücretsiz
Kargo
icon_ayni_Gun_Kargo Kargo Süresi
Aynı Gün Kargo
Tek Çekim
:
1.402,57 TL (KDV Dahil)
HAVALE
:
1.374,52 TL (KDV Dahil)

Aynı gün kargo, Saat 14:00'e kadar verilen siparişler aynı gün kargo firmalarına teslim edilir.Teslim tarihi kargo firmalarının yoğunluğuna ve teslim tarihlerine göre değişebilir.
Pandemi sebebiyle kargo firmasından kaynaklı günlük gecikmeler yaşanabilmektedir..
Paylaş:
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Yorumlar (0)
  • Tavsiye Et
  • Resimler
  • Beni Ara


  • Detaylı Bilgiler

    SFP-GE-LX-SM1310
    Product Description Huawei SFP-GE-LX-SM1310-BIDI - SFP (mini-GBIC) transceiver module
    Device Type SFP (mini-GBIC) transceiver module - LC single mode
    Form Factor Plug-in module
    Cabling Type 1000Base-LX
    Data Transfer Rate 1 Gbps
    Optical Wave Length 1310 (TX) / 1490 (RX) nm
    Data Link Protocol Gigabit Ethernet
    Max Transfer Distance 10 km
    GENERAL
    Device Type SFP (mini-GBIC) transceiver module
    Form Factor Plug-in module
    EXPANSION / CONNECTIVITY
    Compatible Slots 1 x SFP (mini-GBIC)
    Interfaces 1 x Ethernet 1000Base-LX - LC single mode
    NETWORKING
    Cabling Type 1000Base-LX
    Connectivity Technology Wired
    Data Link Protocol Gigabit Ethernet
    Data Transfer Rate 1 Gbps
    Max Transfer Distance 10 km
    Optical Wave Length 1310 (TX) / 1490 (RX) nm
    Ürünlerimizin tümü marka garantilidir,
    Teknolojipazar, ürünlere ait teknik detaylar için markaya ait web sayfasından ürün özelliklerini incelemenizi önermektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.