sadsad x
asdasd
HPE.jpg (244 KB)

LANSAN GS-1231-L1CD Singlemode 1.25Gb/s Fiber SFP Modül

Ürün Kodu : TPX50485   Stok Mevcut *

icon_kargo_Bedava Ücretsiz
Kargo
icon_ayni_Gun_Kargo Kargo Süresi
Aynı Gün Kargo
Tek Çekim
:
276,92 TL (KDV Dahil)
HAVALE
:
274,15 TL (KDV Dahil)

Aynı gün kargo, Saat 12:00'e kadar verilen siparişler için geçerlidir.
Pandemi sebebiyle kargo firmasından kaynaklı 1 günlük gecikmeler olabilir.
Paylaş:
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Yorumlar (0)
  • Tavsiye Et
  • Resimler
  • Beni Ara


  • Açıklama1 1.25Gb/s
    Açıklama2 Fiber SFP Modül
    Çalışma Sıcaklığı 0 ° C ila +70 ° C
    Fiber Türü Singlemode
    Marka LANSAN
    Ürün Kodu GS-1231-L1CD
    Veri Transfer Hızı 1.25Gbps / 1.063Gbps işlemin çift veri hızı
    Ürünlerimizin tümü marka garantilidir,
    Teknolojipazar, ürünlere ait teknik detaylar için markaya ait web sayfasından ürün özelliklerini incelemenizi önermektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.