sadsad x
asdasd
Stokta Yok

Lenovo 5m LC-LC OM3 MMF Cable ( 00MN508 )

Ürün Kodu : TPX14328

icon_kargo_Bedava Ücretsiz
Kargo
icon_ayni_Gun_Kargo Kargo Süresi
1 İş Günü
Tek Çekim
:
102,62 TL (KDV Dahil)
HAVALE & MAİL ORDER
:
100,57 TL (KDV Dahil)
World, ve Bankkart'a özel peşin fiyatına 2 taksit.
Paylaş:
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Yorumlar (0)
  • Tavsiye Et
  • Resimler
  • Beni Ara


  • Marka LENOVO
    Kablo uzunluğu 5 m
    Bağlayıcı 1 LC
    Bağlayıcı 2 LC
    Fiber mod yapısı Çok-modlu
    Fiber optik tipi OM3
    Ürünlerimizin tümü marka garantilidir,
    Teknolojipazar, ürünlere ait teknik detaylar için markaya ait web sayfasından ürün özelliklerini incelemenizi önermektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.