TP_FIBABANK.png (166 KB)
Ödeme Seçenekleri

ödeme seçeneleri.jpg (51 KB)


Ödeme Seçenekleri

Teknolojipazar.com üzerinden yaptığınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı, sanal kart, havale, BKM Express, Masterpass, GarantiPay ile gerçekleştirebilirsiniz.

Havale ile ödeme yapabilmek için Halkbank, Qnb Finansbank, Denizbank, Yapı Kredi ve İşbankası seçeneklerini kullanabilirsiniz.

Kapıda ödeme yöntemi şu an için kullanılmamaktadır.

Ödeme seçenekleri hakkında detaylı bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz.

Banka Hesap Numaraları

 

Havale veya Eft transferinde, alıcı kısmına; "Teknolojipazar Bilişim Yazılım ve Elektronik Tic. Ltd. Şti "  yazınız.

 Taksitli Ödeme
 

Hangi kartlara taksit seçeneği var?

 

Kredi kartı ile ödemelerde ürün detay sayfamızda ödeme seçenekleri sekmesinde taksityapan bankaları görebilirsiniz. Garanti bankası, İş bankası, Yapı kredi bankası, Ziraat bankası, Vakıfbank, Halkbank, Qnb finansbak, Akbank, Teb - Türk ekonomi bankası kredi kartlarına belirli sayılarda taksit yapılmaktadır. Kredi kartı taksit seçeneklerinde teknolojipazar.com’un yaptığı kampanyalar haricinde taksit sayısına göre bankaların uygulamış olduğu vade farkı seçenekleri mevcuttur. Teknolojipazar.com belirli dönemlerde bankalar ile anlaşmalı olarak bazı taksit seçeneklerinde vade farksız kampanyaları yapmaktadır.

 

KREDİ KARTI TAKSİT SEÇENEKLERİ;

GARANTİ BONUS, İŞ BANKASI MAXİMUM, YAPI KREDİ WORLD, ZİRAAT BANKASI BANKKART, VAKIFBANK WORLD KART, HALKBANK PARAF, QNB FİNANSBANK CARD FİNANS, AKBANK AXESS, TEB BONUS

Bankaların uyguladığı vade farkları oranlarıyla (vade farksız taksit seçenekleri ürün kampanyalarıyla değişiklik göstermektedir)  2,3,6,9,12 taksit seçeneği mevcuttur. Seçenekler bankaların kendi oluşturduğu kampanyalarla değişiklik gösterebilir.


Taksit Sınırlaması

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu'nun (BDDK) taksitlendirmeyi düzenleyen yönetmeliğine göre kredi kartı ile yapılan alışverişlerde taksit sayısı 12 ayla sınırlıdır. Bu süre; elektronik eşya alımlarında 6 ay, bilgisayar ve yurt içi seyahat alımlarında 6 ay, yurt dışı seyahat alımlarında 3 ay, basılı ve külçe hariç kuyumla ilgili harcamalarda 6 ay olarak uygulanır. 3.500 TL altı televizyon alışverişlerinde 12 ay, 3.500 TL üzeri televizyon alışverişlerinde ise en fazla 4 ay taksit uygulanır. Gıda, akaryakıt, telekomünikasyon, kozmetik ve ofis malzemeleri ile ilgili harcamalarda ise taksit seçeneği bulunmamaktadır..

Bu uygulama, ticari kredi kartları için geçerli değildir. Ticari kredi kartları ile tüm kategorilerdeki ürünlere taksitli ödeme yapılabilir.

 

Mail Order Oranları


Mail Order Formunu indirmek için lütfen tıklayınız

Bilgi: Vade farksız taksitlendirme; Ürün markası, sipariş adeti ve tutarına göre farklılık göstermektedir.
Siparişten önce lütfen bizi arayınız. 

 
mailorderoran.jpg (64 KB)

 

Mail Order Nedir ? Nasıl Kullanılır ?

 

  • Mail Order Nedir?

 

   Mail Order, kredi kartınız ile ödeme yapmanızı sağlayan bir " Kredi Kartı Ödeme Talimatı "dır.

 

  • Neden Sitemizde Mail Order Kullanıyoruz?

 

   Mail Order kullanarak, bankalar tarafından sağlanan sanal POS sistemlerinin, sabit ve sürekli giderlerinin sistemimizin genel  giderlerine olan yükünü azaltıyoruz. Bu sayede siz müşterilerimize daha avantajı fiyatlar sunabildiğimiz için Mail Order  kullanıyoruz.

 

  • Mail Order ile ödeme yapmak güvenli mi?

 

   Mail Order, sadece sizin onayınız ile kredi kartınızı kullanarak ödeme yapmanızı sağlar. Yazılı ve imzalı onayınız olmadan  ödeme gerçekleştirilemez. Bu sebeple Mail Order güvenilir bir ödeme sistemidir.

   Mail order ile verdiğiniz ödeme talimatı imzanızı ve o günkü tarihi içeren form sadece bir kez kullanılabilir.

 

  • Mail Order Formunda yer alan kredi kartı bilgiler kimler tarafından görülür?

 

   Mail Order Formu sadece firmamızın anlaşmalı bankalar tarafından ödeme talimatı göndermeye yetkili kılınmış, ödeme  yetkilisi tarafından görülür ve işleme koyulur. Mail Order Formunda yer alan bilgiler ile, sizin imzalayarak onayladığınız işlem  dışında bir işlemin yapılması mümkün değildir.

 

  • Mail Order ile Nasıl Ödeme Yapacağım?

 

   Siparişiniz elimize ulaştığında seçtiğiniz ödeme tipine ve taksit seçeneğine uygun olarak sadece size özel olarak hazırlanan  bir Mail Order Formu, firmamız yetkilisi tarafından onaylamanız için size mail ile gönderilecektir.

Formu, gerekli yerlerini doldurup bize gönderdikten sonra şirketimiz tarafından yetklendirilmiş kişi ödemenizi 3D yöntemi ile ilgili bankadan çekmek için talepte bulunur.

Bu esnada kart sahibinin telefonuna bankadan sms gelir ve orada kartınızdan çekilecek tutar ve güvenlik şifresi bulunur

Yetkili arkadaşımız sizi arayarak güvenlik şifresini talep eder şifrenin banka tarafından onaylanması halinde işleminiz başarıyla tamamlanmış olur.

 

   Formu, gerekli yerlerini doldurup onaylayarak, kimlik doğrulamasında kullanılmak üzere bankalarca talep edilen diğer gerekli  evraklar ile muhasebe@teknolojipazar.com  mail adresimize gönderdiğinizde, ödeme işlemini tamamlamış olacaksınız.

 

 

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.