sadsad x
asdasd

OEM LS48-C3S-TC-N-B5

Ürün Kodu : TPX7676   Stok Mevcut *

icon_kargo_Bedava Ücretsiz
Kargo
icon_ayni_Gun_Kargo Kargo Süresi
1 İş Günü
Tek Çekim
:
1.033,02 TL (KDV Dahil)
HAVALE & MAİL ORDER
:
1.002,03 TL (KDV Dahil)
Paylaş:
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Yorumlar (0)
  • Tavsiye Et
  • Resimler
  • Beni Ara


    • TX-1550/RX-1310nm Single Mode, Single Fiber, 10 km, Bidirectional SFP Transceiver, Simplex LC connector. Ethernet IEEE802.3z ve Fiber Channel 100-SM-LC-L uyumlu.
    • LS48-C3S-TC-N-B5 ve LS38-C3S-TC-N-B3 ürünlerinden birer adet kullanılmak kaydıyla tek damar single mode haberleşmeyi sağlar.

    Gigabit İletişim için Small Form Pluggable (SFP) Modül, Single-Mode Fiber (SMF) ile kullanılır, 9/125 Mikron (10 km), ışık dalga boyu TX-1550/RX-1310nm, konnektör Duplex LC tip
    Ürünlerimizin tümü marka garantilidir,
    Teknolojipazar, ürünlere ait teknik detaylar için markaya ait web sayfasından ürün özelliklerini incelemenizi önermektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.