TP_Mobil_indirim.png (64 KB)

Planet PL-ISW-514PTF Endüstriyel Tip Yönetilemeyen PoE Switch

Ürün Kodu : TPX7953   Stok Mevcut *

icon_kargo_Bedava Ücretsiz
Kargo
icon_ayni_Gun_Kargo Kargo Süresi
Aynı Gün Kargo
Tek Çekim
:
3.417,70 TL (KDV Dahil)
HAVALE
:
3.349,34 TL (KDV Dahil)

Aynı gün kargo, Saat 14:00'e kadar verilen siparişler aynı gün kargo firmalarına teslim edilir.Teslim tarihi kargo firmalarının yoğunluğuna ve teslim tarihlerine göre değişebilir.
Pandemi sebebiyle kargo firmasından kaynaklı günlük gecikmeler yaşanabilmektedir..
Paylaş:
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Yorumlar (0)
  • Tavsiye Et
  • Resimler
  • Beni Ara

  • Endüstriyel Tip Yönetilemeyen PoE Switch (Industrial Unmanaged PoE Switch)
    4-Port 10/100Base-TX IEEE 802.3af PoE Injector (Per port 15.4 watt) (PoE Güç Bütçesi maks. 60 watt)
    1-Port 100Base-FX SFP yuva
    IP30, -40~75 Derece C

    Anahtar Özellikler

    Fiziksel Port'lar
    4-Port 10/100Base-TX RJ-45 IEEE 802.3af PoE enjektör özellikli
    1-Port 100Base-FX arayüz (takılan SFP modeline göre değişir)

    IEEE 802.3af PoE
    • IEEE 802.3af Power over Ethernet standardında bir PSE cihazıdır.
    • 4 adet IEEE 802.3af standardıyla uyumlu Powered Device (PD) ürünlerine elektrik beslemesi yapılır
    • Her bir port maksimum 15.4 Watt elektrik beslemesi yapabilir.
    • Elektrikle beslenen uç cihazlar - powered device (PD) - otomatik olarak tespit edilir.
    • Devre koruması sayesinde port'lar arasında elektrik sinyalleri birbirini sabote etmez.
    • Elektrik beslemesi 100 metre mesafe ile sınırlıdır.

    Layer 2 Özellikler
    • Auto-Negotiation özelliği ve 10/100Mbps half / full duplex mod'da çalışabilme. Her portu Auto MDI/MDI-X özelliğine sahiptir. Cihaz, portlara takılan kablonun çapraz ya da düz (cross veya straight) olduğunu otomatik olarak tespit eder ve kendisini mevcut duruma göre ayarlar.
    • Yüksek performanslı Store ve Forward mimarisi, runt / CRC filtrelemesi sayesinde hatalı paketlerle uğraşmaz ve bu şekilde ağ bant genişliğini optimize eder
    • Back pressure (Half-Duplex) ve IEEE 802.3x PAUSE frame flow control (Full-Duplex) özellikleri sayesinde paket kayıpları önlenir
    • Otomatik adres öğrenme özelliğine sahiptir.

    Şase ve Montaj Özellikleri
    • IP-30 Alüminyum metal şase
    • DIN Rayı ve Duvara monte edilebilir.
    • 24 ya da 48V DC güç girişlerine sahiptir.
    • Elektrik beslemesinde 6000 VDC EFT koruması vardır
    • Ethernet port’larda 6000 VDC ESD koruması vardır
    • -40 - 75 Derece ısı ortamlarında çalışabilme


    Hardware Specification
    10/100Base-TX Ports 4
    100Base-FX Port 1
    Fiber Port Type ISW-514PT: Multi-Mode
    ISW-514PT15: Single Mode
    ISW-514PTF: Vary on SFP
    Connector Type ISW-514PT: SC
    ISW-514PT15: SC
    ISW-514PTF: LC
    Maximum Distance ISW-514PT: 2km
    ISW-514PT15: 15km
    ISW-514PTF: Vary on SFP
    Optical Frequency ISW-514PT: 1300nm
    ISW-514PT15: 1310nm
    ISW-514PTF: Vary on SFP
    Launch Power (dBm) ISW-514PT: Max.: -14 Min.: -20
    ISW-514PT15: Max.: 0 Min.: -20
    ISW-514PTF: Vary on SFP
    Receive Sensitivity (dBm) ISW-514PT: -32
    ISW-514PT15: -32
    ISW-514PTF: Vary on SFP
    IEEE 802.3af PoE ports 4
    Dimension (D x W x H) 135 x 87.8 x 56 mm
    Weight 842g
    Power LED Power1, Power2 and Fault
    Port 1~4: PoE in-use, LNK/ACT
    Port 5: LNK/ACT
    Power Requirement 24 or 48 V DC, Redundant power with polarity reverse protection function
    Installation DIN Rail kit and Wall Mount ear
    Alarm Provides one relay output for power fail
    Alarm Relay current carry ability: 1A @ DC 24V
    Power over Ethernet
    PoE Standard IEEE 802.3af Power over Ethernet / PSE
    PoE Power Supply Type End-Span
    PoE Power Output Per Port 48V DC, 350mA . Max. 15.4 Watts
    Power Pin Assignment 1/2(+), 3/6(-)
    Switch Specification
    Switch Processing Scheme Store-and-Forward
    Address Table 2K entries
    Flow Control Back Pressure for Half Duplex
    IEEE 802.3x Pause Frame for Full Duplex
    Switch fabric 1Gbps
    Throughput (packet per second) 0.74Mpps
    Network cables 10/100Base-TX:
    Cat. 3, 4, 5, 5e and 6 UTP cable (100meters max.)
    EIA/TIA-568 100-ohm STP (100meters, max.)
    Standards Conformance
    Standards Compliance IEEE 802.3 Ethernet
    IEEE 802.3u Fast Ethernet
    IEEE 802.3x Full-Duplex Flow Control
    IEEE 802.3af Power over Ethernet
    Regulation Compliance FCC Part 15 Class A, CE
    Stability Testing IEC60068-2-32 (Free Fall)
    IEC60068-2-27 (Shock)
    IEC60068-2-6 (Vibration)
    Environment
    Temperature Operating: -40~75 Degree C
    Storage: -40~85 Degree C
    Humidity Operating: 5~90%, Storage: 5~90% (Non-condensing)

    Endüstriyel Tip Yönetilemeyen PoE Switch (Industrial Unmanaged PoE Switch)
    4-Port 10/100Base-TX IEEE 802.3af PoE Injector (Per port 15.4 watt) (PoE Güç Bütçesi maks. 60 watt)
    1-Port 100Base-FX SFP yuva
    IP30, -40~75 Derece C
    Ürünlerimizin tümü marka garantilidir,
    Teknolojipazar, ürünlere ait teknik detaylar için markaya ait web sayfasından ürün özelliklerini incelemenizi önermektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.