ÜCRETSİZ AYNI GÜN KARGO

Saat 14:00'a kadar gelen sipariş aynı gün kargoya verilir.

MARKA GARANTİLİ ORJİNAL ÜRÜN

Ürünler marka garantilidir, ürünlerin özelliklerini marka sitesinden kontrol ederek satın alınız.

DAHA UCUZA SATIN ALABİLİRSİNİZ

Bu ürünü; Havale-EFT ve Mail Order ile daha ucuza satın alabilirsiniz.

31,95
34,7

Planet Pl-Mfb-Tf20 Sfp-Port

Fiyat:
987,85 TL
Havale / EFT:
973,03 TL
109,57 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Aynı Gün Kargo Kargo Bedava
  • 100Base-FX Single Mode SFP Transceiver
  • Duplex LC Arayüz Konnektörü
  • 9/125µm fiber optik kablo kullanıldığında sinyal iletim mesafesi maksimum 20 km ile sınırlıdır.
  • Çalışma Isısı: -40 - 75 Derece
SFP-Port 100Base-FX Transceiver (1310nm) - 20km (-40~75?)
Diğer Özellikler
Stok Kodu7905
MarkaPlanet
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)2
4711213686191
 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.