sadsad x
asdasd
slider-1-ürün.jpg (174 KB)
Stokta Yok

Planet PL-MFB-TFX SFP Gbic

Ürün Kodu : TPX7906

icon_kargo_Bedava Ücretsiz
Kargo
icon_ayni_Gun_Kargo Kargo Süresi
Aynı Gün Kargo
Tek Çekim
:
242,31 TL (KDV Dahil)
HAVALE
:
239,89 TL (KDV Dahil)

Aynı gün kargo, Saat 12:00'e kadar verilen siparişler için geçerlidir.
Pandemi sebebiyle kargo firmasından kaynaklı 1 günlük gecikmeler olabilir.
Paylaş:
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Yorumlar (0)
  • Tavsiye Et
  • Resimler
  • Beni Ara


    • 100Base-FX Multi-Mode SFP Transceiver
    • Duplex LC Arayüz Konnektörü
    • 50 ya da 62.5/125µm fiber optik kablo kullanıldığında sinyal iletim mesafesi maksimum 2 km ile sınırlıdır.
    • Çalışma Isısısı: -40 - 75 Derece

    SFP-Port 100Base-FX Transceiver (1310nm) -2km (-40~75?)
    Ürünlerimizin tümü marka garantilidir,
    Teknolojipazar, ürünlere ait teknik detaylar için markaya ait web sayfasından ürün özelliklerini incelemenizi önermektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.