ÜCRETSİZ AYNI GÜN KARGO

Saat 14:00'a kadar gelen sipariş aynı gün kargoya verilir.

MARKA GARANTİLİ ORJİNAL ÜRÜN

Ürünler marka garantilidir, ürünlerin özelliklerini marka sitesinden kontrol ederek satın alınız.

DAHA UCUZA SATIN ALABİLİRSİNİZ

Bu ürünü; Havale-EFT ve Mail Order ile daha ucuza satın alabilirsiniz.

31,9
34,65

Planet Pl-Mgb-La10 Sfp-Port 1000Base-Bx (Wdm, Tx:1310Nm) Mini-Gbıc Modül-10Km

Fiyat:
789,02 TL
Havale / EFT:
777,18 TL
87,52 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Aynı Gün Kargo Kargo Bedava
PHY Tipi IEEE 802.3ah 1000Base-LX
Fiber Tipi Single Mode
Konnektör WDM/Bidi LC
Dalgaboyu TX: 1310nm, RX: 1550nm
Maksimum Mesafe 10km
Çalışma Sıcaklığı 0 ~ 60 degrees C

 

SFP-Port 1000BASE-BX (WDM, TX:1310nm) mini-GBIC modül-10km SFP-Port 1000BASE-BX (WDM, TX:1310nm) mini-GBIC module-10km
Diğer Özellikler
Stok Kodu8512
MarkaPlanet
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)2
4711213686399
 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.