sadsad x
asdasd

Planet PL-MGB-LB10 SFP Gbic

Ürün Kodu : TPX8504   Stok Mevcut *

icon_kargo_Bedava Ücretsiz
Kargo
icon_ayni_Gun_Kargo Kargo Süresi
1 İş Günü
Tek Çekim
:
315,24 TL (KDV Dahil)
HAVALE & MAİL ORDER
:
308,94 TL (KDV Dahil)
Paylaş:
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Yorumlar (0)
  • Tavsiye Et
  • Resimler
  • Beni Ara


  • PHY Tipi IEEE 802.3z 1000Base-LX
    Fiber Tipi Single Mode
    Konnektör LC
    Dalgaboyu TX: 1550nm, RX: 1310nm
    Maksimum Mesafe 10km
    Çalışma Sıcaklığı 0 ~ 60 derece

    SFP-Port 1000BASE-BX (WDM, TX:1550nm) mini-GBIC modül - 10km
    SFP-Port 1000BASE-BX (WDM, TX:1550nm) mini-GBIC module - 10km
    Ürünlerimizin tümü marka garantilidir,
    Teknolojipazar, ürünlere ait teknik detaylar için markaya ait web sayfasından ürün özelliklerini incelemenizi önermektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.