ÜCRETSİZ AYNI GÜN KARGO

Saat 14:00'a kadar gelen sipariş aynı gün kargoya verilir.

MARKA GARANTİLİ ORJİNAL ÜRÜN

Ürünler marka garantilidir, ürünlerin özelliklerini marka sitesinden kontrol ederek satın alınız.

ÜRÜNÜ İNDİRİMLİ SATIN ALABİLİRSİNİZ

Bu ürünü; Havale-EFT ve Mail Order ile %2 indirimli satın alabilirsiniz.

32,65
35,55

Planet Pl-Mgb-Sx 1000Base-Sx Mini-Gbıc Modül (Lc, Mm) - 220M (62.5/125), 550M (50/125) (0~50?)

Fiyat:
669,30 TL
Havale / EFT:
655,91 TL
73,82 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Aynı Gün Kargo Kargo Bedava
  • IEEE 802.3ab / 802.3z Gigabit Ethernet standartlarını destekler.
  • 1 X 1000Base-SX fiber port
  • Duplex LC konnektör
  • Tek güç kaynağı 3.3V
  • Tak & Çalıştır özelliğini destekler.
  • Multi-mode fiber kablo üzerinden iletişim mesafesi maksimum 550 metre ile sınırlı
  • Class 1 lazer ürünleri EN 60825-1 standardına uygundur.
  • Çalışma ısısı 0 - 50 derece ile sınırlıdır.

 

PHY Tipi IEEE 802.3z 1000Base-SX
Fiber Tipi Multi-Mode
Konnektör LC
Dalgaboyu 850nm
Maksimum Mesafe 220m~550m
Çalışma Sıcaklığı 0 ~ 50 Derece

 

1000Base-SX Mini-GBIC Modül (LC, MM) - 220m (62.5/125), 550m (50/125) (0~50?)
Diğer Özellikler
Stok Kodu7831
MarkaPlanet
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)2
4711213686252
 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.