sadsad x
asdasd
slider ekran kartı.jpg (357 KB)

Planet PL-MTB-SR

Ürün Kodu : TPX8684   Stok Mevcut *

icon_kargo_Bedava Ücretsiz
Kargo
icon_ayni_Gun_Kargo Kargo Süresi
Aynı Gün Kargo
Tek Çekim
:
373,35 TL (KDV Dahil)
HAVALE
:
369,62 TL (KDV Dahil)

Aynı gün kargo, Saat 14:00'e kadar verilen siparişler için geçerlidir.
Pandemi sebebiyle kargo firmasından kaynaklı 1 günlük gecikmeler olabilir.
3.73 TEKNO PUAN (TP)
:
3.73
Paylaş:
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Yorumlar (0)
  • Tavsiye Et
  • Resimler
  • Beni Ara


  • MTB-SR
    Package SFP+
    PHY Type IEEE 802.3ae 10 Gigabit Ethernet Standard
    Fiber Type Multi-mode
    Connector LC
    Wavelength 850nm
    Maximum Distance 300m
    Operating Temperature 0~60 degrees C

    1-Port 10GBASE-SR SFP+ Fiber Optic Module - 300m
    Ürünlerimizin tümü marka garantilidir,
    Teknolojipazar, ürünlere ait teknik detaylar için markaya ait web sayfasından ürün özelliklerini incelemenizi önermektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.