TP_Mobil_indirim.png (64 KB)

PNY 24GB RTX A5000 VCNRTXA5000-SB GDDR6 384Bit 4X-DP PCIE 16X v3.0 (Aksesuarsız)

Ürün Kodu : TPX384147   Stok Mevcut *

icon_kargo_Bedava Ücretsiz
Kargo
icon_ayni_Gun_Kargo Kargo Süresi
Aynı Gün Kargo
Tek Çekim
:
51.179,23 TL (KDV Dahil)
HAVALE
:
50.155,65 TL (KDV Dahil)

Aynı gün kargo, Saat 14:00'e kadar verilen siparişler aynı gün kargo firmalarına teslim edilir.Teslim tarihi kargo firmalarının yoğunluğuna ve teslim tarihlerine göre değişebilir.
Pandemi sebebiyle kargo firmasından kaynaklı günlük gecikmeler yaşanabilmektedir..
Paylaş:
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Beni Ara
 • Önemli Bilgilendirme!
  Ekran Kartlarının LHR kısıtlamasının olup olmaması konusu Teknolojipazar.com sorumluluğunda değildir.


  NVIDIA RTX A5000
  Mükemmel Dengeli. Çarpıcı Performans

  İki yıl önce, NVIDIA® Quadro RTX™ platformu profesyonel görsel hesaplamada sonsuza dek devrim yarattı. NVIDIA Turing™ GPU mimarisine dayanan ve gerçek zamanlı ışın izleme, hızlandırılmış yapay zeka ve fotogerçekçi VR ile donanmış olan bu sistem, tasarımcıların ve mühendislerin hayatlarının işlerini hiç olmadığı kadar kaliteli ve performansta yapmalarını sağladı. Ancak inovasyonun hızı ve yeni atılımlar gerçekleştirme dürtüsü bitmiyor. Ve şimdi, küresel koşullar, yakın geçmişten çarpıcı biçimde farklı görünen bir dünyada profesyonellerin yaratması, inşa etmesi, eğlendirmesi ve keşfetmesi için yeni bir dizi zorluk sunuyor.
  NVIDIA RTX A5000, profesyonellerin en cesur fikirlerini hayata geçirmek için ihtiyaç duyduğu gücü, performansı, yetenekleri ve güvenilirliği sunar. Ve 24 GB GPU bellek ile favori uygulamalarınızda daha hızlı performans elde edeceksiniz. Böylece daha büyük modelleri, işlemeleri, veri kümelerini ve sahneleri daha yüksek doğruluk ve etkileşimle ele alabilir ve masaüstünüzden sınırsız yaratıcılık için kullanılmayan potansiyeli açığa çıkarabilirsiniz.


  İnanılmaz Uygulama Performansı
  • Ultra hızlı, yerleşik grafik belleği teknolojisi ve profesyonel uygulamalar için optimize edilmiş yazılım sürücüleri ile en yeni NVIDIA Ampere mimarisi GPU'su tarafından desteklenen hızlı, etkileşimli performansı deneyimleyin.
  • NVIDIA RTX A5000, fotogerçekçi ışın izlemeli işlemeyi önceki nesle göre 2 kata kadar daha hızlı hızlandırmak için 64 RT Çekirdeği içerir. Donanım hızlandırmalı Motion BVH (sınırlayıcı hacim hiyerarşisi), önceki nesle kıyasla hareket bulanıklığı oluşturma performansını 7 kata kadar artırır.
  • AI iş akışlarını hızlandırmak için 256 Tensör Çekirdeği ile RTX A5000, AI geliştirme ve eğitim iş yükleri için gerekli gücü sağlar. Quadro kurumsal sınıf kararlılık ve güvenilirlikle bir araya gelen inanılmaz çıkarım performansı, RTX A5000 destekli masaüstü iş istasyonlarını profesyonel AI eğitimi ve çıkarım dağıtımları için ideal hale getirir.
  • Etkin GPU belleğini iki katına çıkarmak ve performansı tek bir iş istasyonu kasasında 48 GB'a çıkarmak için iki RTX A5000 kartı birleştirmenize olanak tanıyan NVIDIA NVLink teknolojisiyle uygulama performansını daha da ölçeklendirin.
  • NGC™ desteği, mühendislere, araştırmacılara ve veri bilimcilerine, en iyi derin öğrenme çerçeveleri için NVIDIA tarafından ayarlanmış, test edilmiş, onaylanmış ve bakımı yapılan kapsayıcıların yanı sıra üçüncü taraf tarafından yönetilen yüksek performanslı bilgi işlem (HPC) kapsayıcıları, NVIDIA HPC'ye erişim sağlar görselleştirme kapsayıcıları ve ortak uygulamaları.

  ? Zengin, Geniş Görsel Çalışma Alanı
  • DisplayPort ile tek bir kablodan film kalitesi, kenar yumuşatma teknikleri, yüksek dinamik aralık (HDR) renk desteği, daha yüksek yenileme hızları ve 60 Hz'de 8K'ya kadar ekran çözünürlüğü ile çarpıcı görüntüleri deneyimleyin 1.4a standart.
  • NVIDIA Quadro View masaüstü yönetim yazılımı ve NVIDIA Mosaic teknolojisi ile masaüstü çalışma alanı deneyiminizi geliştirin. Pencerelerin, çoklu sanal masaüstlerinin ve kullanıcı profillerinin sezgisel yerleşimi ile her Quadro kartta dört ekran üzerinde çalışın.
  • Görüntüleri senkronize etmek ve bir ekran yüzeyinde çözünürlüğü birden çok projektör veya ekranla ölçeklendirmek için Quadro Sync II, Quadro Mosaic ve Quadro Warp and Blend gibi gelişmiş çoklu ekran teknolojilerini kullanın.

  ? Kanıtlanmış Güvenilirlik
  • Optimum operasyonel performans, dayanıklılık ve uzun ömür için seçilen güç açısından verimli donanım ve bileşenler tarafından yönlendirilen daha yüksek kaliteli ürünleri deneyimleyin.
  • En zorlu gerçek dünya koşullarını simüle eden lider OEM'ler ve sistem entegratörleri ile yapılan kapsamlı ürün testleri sayesinde maksimum çalışma süresinin keyfini çıkarın.
  ? Kolay Yönetilebilirlik
  • NVIDIA Enterprise Management Toolkit'i (NVWMI) BT varlık yönetimi çerçevenize entegre ederek kuruluşunuzdaki Quadro ürünlerini uzaktan izleyin ve yönetin.
  • NVWMI'nin güçlü sürücü yükleyicisini kullanarak Quadro sürücü dağıtımını yüzlerce iş istasyonuna ölçeklendirin.
  • Sağlam bir özellik geliştirme ve kalite güvence sürecine dayalı, uzun ömürlü, kararlı sürücü sürümlerinden oluşan düzenli aralıklarla yazılım sürücüsü dağıtımını basitleştirin.

  Ürünlerimizin tümü marka garantilidir,
  Teknolojipazar, ürünlere ait teknik detaylar için markaya ait web sayfasından ürün özelliklerini incelemenizi önermektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.