sadsad x
asdasd
Stokta Yok

Small Form Factor Pluggable 1000Base-LX GE Optics ( EX-SFP-1GE-LX )

Ürün Kodu : TPX14113

icon_kargo_Bedava Ücretsiz
Kargo
icon_ayni_Gun_Kargo Kargo Süresi
1 İş Günü
Tek Çekim
:
5.615,41 TL (KDV Dahil)
HAVALE & MAİL ORDER
:
5.503,11 TL (KDV Dahil)
Paylaş:
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Yorumlar (0)
  • Tavsiye Et
  • Resimler
  • Beni Ara


  • Marka JUNIPER
    Çalıştırma nem aralığı 10 - 80%
    Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) -40 - 85 °C
    Çalışma ısısı aralığı 0 - 70 °C
    Çalışmama nemi 10 - 85%
    Sertifikalar, uygunluk bildirimleri MSA
    Kablo teknolojisi 1000BASE-LX
    Arayüz SFP
    Veri transfer hızı (maks) 1000 Mbit/s
    Fiber kanal bağlantı noktaları 2
    Fiber optik bağlantı LC
    SFP alıcıverici türü LX
    Tak ve kullan Evet
    Kablo tipi Fiber optik
    Desteklenen ürünler Juniper EX4200
    Dalga boyu 1310 nm
    Çalışırken Takma desteği Evet
    Auto MDI/MDI-X Evet
    Maksimum transfer mesafesi 10000 m
    Fiber kablo çapı destekli 9/125
    Tx gücü (maksimum) -3 dBmW
    Tx gücü (minimum) -9,5 dBmW
    Rx gücü (minimum) -25 dBmW
    Rx gücü (maksimum) -3 dBmW
    Single-mode fiber (SMF) supported Evet
    Ürünlerimizin tümü marka garantilidir,
    Teknolojipazar, ürünlere ait teknik detaylar için markaya ait web sayfasından ürün özelliklerini incelemenizi önermektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.