TP_Mobil_indirim.png (64 KB)

Thermaltake C1000 Pure Clear Coolant 1000ml

Ürün Kodu : TPX380568   Stok Mevcut *

icon_kargo_Bedava Ücretsiz
Kargo
icon_ayni_Gun_Kargo Kargo Süresi
Aynı Gün Kargo
Tek Çekim
:
439,33 TL (KDV Dahil)
HAVALE
:
430,54 TL (KDV Dahil)

Aynı gün kargo, Saat 14:00'e kadar verilen siparişler aynı gün kargo firmalarına teslim edilir.Teslim tarihi kargo firmalarının yoğunluğuna ve teslim tarihlerine göre değişebilir.
Pandemi sebebiyle kargo firmasından kaynaklı günlük gecikmeler yaşanabilmektedir..
Paylaş:
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Beni Ara


 • Thermaltake C1000 Saf Şeffaf Soğutma Sıvısı

  Thermaltake tarafından piyasaya sürülen en yeni C1000 Pure Clear Coolant, şeffaf bir soğutma sıvısı olarak veya kullanıcıların istediği soğutma sıvısı rengini özelleştirmek için TT Premium Konsantre Serisi ile karıştırılarak kullanılır. Bu yüksek performanslı yeni üye Almanya'da üretilmiştir, neredeyse kokusuzdur ve yanıcı değildir, ayrıca PC su soğutması için korozyon önleyici koruma ve ısı transfer ortamı ve bakır, nikel, pirinç ve alüminyum için üstün koruma özelliklerine sahiptir. Kendi soğutucu renginizi yaratın ve renk karışımı ve eşleştirmenin heyecanını yaşayın.

  Kendi Özel Soğutma Sıvısı Renginizi Yaratın

  TT Premium Konsantre ile Thermaltake C1000 Pure Clear Coolant'ın karışım oranına kendiniz karar verin, tercih edilen bir soğutma sıvısı rengi oluşturun ve hemen artist olun.

  Standart öneri, 50ml TT Premium Konsantre ve 950ml Thermaltake C1000 Pure Clear Coolant karışımı kullanılmasıdır.

  < Yalnızca TT Premium Konsantre ile Karıştırın>

  TT Premium Konsantreyi Thermaltake C1000 Pure Clear Coolant ile doldurulmuş hazneye dökün. Ne kadar çok TT Premium Konsantresi eklerseniz, renk o kadar güçlü olur.

  Daha fazla bilgi edin

  Tt LCS Sertifikalı

  Tt LCS Sertifikalı, yalnızca gerçek bir LCS kasasının sahip olması gereken tasarım ve hardcore meraklıları standartlarını geçen ürünlere uygulanan Thermaltake'e özel bir sertifikadır. Tt LCS sertifikası, Thermaltake'de tüm ileri düzey kullanıcılara, en iyi özelliklerden ve donanımdan en iyi performansı almanızı sağlamak için aşırı sıvı soğutma yapılandırmalarıyla en iyi uyumlu olduğu test edilen kasaları belirleyebilmemiz için oluşturulmuştur.

  Alman Yapımı Korozyon Önleyici Çözüm

  Yanıcı olmayan Thermaltake C1000 Soğutucu Serisi, hava geçirmez kaplarda en az 3 yıl raf ömrü olan, bakır, pirinç, nikel ve alüminyum gibi tüm soğutma sisteminin korozyona uğramasını önlerken mükemmel performans sağlayan, kullanıma hazır bir soğutma çözümüdür. .
  MSDS'yi indirin
  *MSDS: Malzeme Güvenlik Bilgi Formu

  Biyobozunur Malzeme

  Thermaltake C1000 Soğutma Sıvısı Serisi, Alman su tehlikesi düzenlemelerine göre su tehlike sınıfı 1'de (düşük oranlı tehlike oluşturma) sınıflandırılmıştır. Ürün kolayca biyolojik olarak parçalanabilir.

  Canlı Uygulama

  Thermaltake C1000 Opak Soğutma Sıvısı, özellikle PC sıvı soğutma sistemleri için tasarlanmıştır. Donma önleyici, paslanma önleyici, su ölçeği önleme ve kolay uygulama özelliklerine sahip C1000 şeffaf olmayan soğutma sıvısı, yapınıza canlı renkler katar ve mükemmel termal verimlilik sağlar ve sistemin sıcaklığını daha da düşürür.

  uyarılar

  Thermaltake, Pacific serisi radyatörleri ve su bloklarını kullanmadan önce aşağıdaki adımların atılmasını önerir.

  • Temiz bir döngü sağlamak için, kullanmadan önce radyatörlerinizi ve su bloklarınızı damıtılmış suyla yıkayın ve durulayın.
  • Soğutma sıvısı olarak musluk suyu veya damıtılmış su kullanmayın, döngünüze zarar verebilir ve performansı düşürebilir.
  • Thermaltake Coolant 1000 gibi piyasada kanıtlanmış ön karışım soğutma sıvısının kullanılması şiddetle tavsiye edilir. Tüm sıvı döngüsünü korozyondan korurken mükemmel performans sunar.
  • Su soğutma bileşenlerinizi saklamadan önce lütfen temizleyin, durulayın ve kurulayın. Bu, bileşenleriniz için daha uzun bir kullanım ömrü sağlayacaktır.

  Thermaltake, su döngüsü kurulumunuzu tamamladıktan sonra aşağıdaki adımların atılmasını önerir.

  • Thermaltake Coolant 1000 gibi piyasada kanıtlanmış ön karışım soğutma sıvısının kullanılması şiddetle tavsiye edilir. Tüm soğutma sisteminin (bakır, pirinç, nikel, alüminyum ve çelik) korozyona uğramasını önlerken mükemmel performans sunar.
  • Rezervuarı soğutma sıvısı ile doldurun ve pompa soğutma sıvısını döngüye iterken gücü birkaç kez açıp kapatın.
  • Pompanın kuru çalışmasına izin VERMEYİN, pompaya sıvı girmediğinde gücü hemen kapatın
  • Havanın pompaya girmesini önleyeceği için hazneyi yukarıya kadar doldurun.
  • Gerekirse, devredeki havayı boşaltmak için sistemi bir yandan diğer yana hafifçe eğin.
  • Sızıntıları test etmek için bağlantı parçalarının ve bağlantı noktalarının altına bazı kağıt havlular yerleştirin.
  • Döngünün havasını tamamen boşaltmak için döngüyü doldurma ağzı açık olarak yaklaşık 24 saat çalıştırın.
  • Başlamadan önce, borularınıza, radyatörlerinize ve diğer soğutma bileşenlerine herhangi bir soğutucu veya istenmeyen partikül yapışmasını önlemek için sisteminizi doğru şekilde yıkayın.
  • Soğutma sıvısı zamanla solabilir.
  Ürünlerimizin tümü marka garantilidir,
  Teknolojipazar, ürünlere ait teknik detaylar için markaya ait web sayfasından ürün özelliklerini incelemenizi önermektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.