TP_FIBABANK.png (166 KB)

THERMALTAKE PCI-e 3.0 X16 600mm Riser Kablo AC-050-CO1OTN-C1

Ürün Kodu : TPX380565   Stok Mevcut *

icon_kargo_Bedava Ücretsiz
Kargo
icon_ayni_Gun_Kargo Kargo Süresi
Aynı Gün Kargo
3.606,91 TL (KDV Dahil)

Daha ucuza satın alabilirsiniz!

Bu ürünü; Havale-EFT, Mail Order ve Alışveriş Kredisi ile %2 indirimli satın alabilirsiniz.
Paylaş:
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Beni Ara • Thermaltake TT Premium PCI-E 3.0 Extender – 600mm

  Thermaltake, en zorlu sistemin ihtiyaçlarını karşılamak için ultra mükemmel kalitede en yeni Thermaltake TT Premium PCI-E 3.0 Genişletici serisini piyasaya sürdü. Son derece yönlendirilebilir ve katlanabilir tasarıma sahip aşırı yüksek hızlı kablo, iletken polimer ile EMI ekranlama, özel kablo koruyucusu gibi özellikler beklentinizi aşmak için hazırlanmıştır. 300 mm, 600 mm ve 1000 mm uzunluğunda bulunan TT Premium PCI-E 3.0 Genişletici serisi, geniş bir GPU çözüm yelpazesini destekler ve herhangi bir kasada bulunan kabloyla eşleşir.

  TT Premium

  Mükemmel kullanıcı deneyimini sunma konusunda kurumsal misyonumuzu gerçekleştirmeye devam etmek için Thermaltake, üstün kaliteli ürünleri yeni bir logo tasarımı ile birleştirerek “TT Premium” u geliştirdi. TT Premium sadece bir kalite güvencesinden çok daha fazlasıdır. Bu isminle birlikte, DIY, Modding ve Thermaltake’in PC donanım pazarındaki en yenilikçi marka olma arzusundaki tutkuyu temsil ediyor. Üst düzey PC kullanıcılarının talebini karşılamak için TT Premium, her meraklı için yüksek performanslı bir PC ürünü sağlamak için Mükemmel Kalite, Benzersiz Tasarım, Farklı Kombinasyonlar ve Sınırsız Yaratıcılık gibi temel değerleri dikkate alır.

  En Yüksek Hızlı Kablo

  TT Premium PCI-E 3.0 Genişletici Serisi, çok hızlı grafik veri iletimi özelliğine sahiptir, bu da genişleticinin 8 Gbps ve üzeri bant genişliğini genişletilebilmesini sağlayarak, grafik tasarım, oyun veya video izlemek için mükemmel bir deneyim sunuyor.

  Yerden Tasarruf için Hazırlandı

  Ultra gerçekleştirilebilir kaliteden üretilen, şerit biçimindeki yassı kablo tasarımı, inanılmaz bir performans sunarken, çok katlı ve aşırı sıkı bir bükülme yarıçapı için izin verir. Başka bir deyişle, TT Premium PCI-E 3.0 Genişletici Serisi, performanstan ödün vermeden alandan tasarruf etmenizi sağlar ve düzenli görünümlü bir sistem oluşturmak isteyenler için ideal bir seçimdir.

  İletken Polimer ile EMI Koruyucu

  Genişletici, beş taban yassı kablo tasarımında EMI ekranlama için en yeni malzemeleri kullanmaktadır. Bu teknik, her bir kablonun elektromanyetik frekansların gelen veya giden emisyonlarına karşı koruma sağlamak, performanstaki bozulmayı ve bozulmayı en aza indirmek ve uzatıcının ağırlığını azaltmak için iletken polimere karşı koruma sağlayan elektromanyetik girişim ile tamamen kaplanmasını sağlar.

  Benzersiz Kablo Koruyucusu

  Özel kablo koruyucusu, uzatıcının dayanıklılığını artırmak ve kablo hasarını önlemek için kullanılır. Özellikle, ana karta bağlanırken, iç alanı maksimize etmek ve hava akışını optimize etmek için genişletici katlanır veya bükülür. Kısacası, bu tasarım sinyal kaybını önlemeyi ve mükemmel sinyal bütünlüğünü elde etmeyi amaçlar.

  Kolay kurulum

  TT Premium PCI-E 3.0 Genişletici Serisi, en iyi bağlantı ve kullanım ömrünü sağlar. Hem AMD'yi hem de Intel anakartları destekler.

  Yüksek Frekans Testi ve Katlama Performans Testi ile Performans Kalite Kontrolü

  Thermaltake TT Premium, kalite ve performans garantisidir. Test sonuçları, TT Premium PCI-E 3.0 Genişletici Serisi'nin piyasadaki diğer genişleticilere kıyasla üstün sinyal bütünlüğü sunma kabiliyetine sahip olduğunu göstermektedir.


  Ürünlerimizin tümü marka garantilidir,
  Teknolojipazar, ürünlere ait teknik detaylar için markaya ait web sayfasından ürün özelliklerini incelemenizi önermektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.