sadsad x
asdasd
slider ekran kartı.jpg (357 KB)

TP-LINK T2600G-28TS (TL-SG3424) JETSTREAM 24 PORT GIGABIT L2 4 COMBO SFP SLOTLU YÖNETİLEBİLİR SWITCH

Ürün Kodu : TPX21747   Stok Mevcut *

icon_kargo_Bedava Ücretsiz
Kargo
icon_ayni_Gun_Kargo Kargo Süresi
Aynı Gün Kargo
Tek Çekim
:
1.800,05 TL (KDV Dahil)
HAVALE
:
1.782,04 TL (KDV Dahil)

Aynı gün kargo, Saat 14:00'e kadar verilen siparişler için geçerlidir.
Pandemi sebebiyle kargo firmasından kaynaklı 1 günlük gecikmeler olabilir.
18 TEKNO PUAN (TP)
:
18
Paylaş:
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Yorumlar (0)
  • Tavsiye Et
  • Resimler
  • Beni Ara

  • Kategori : Switch
    Marka : Tp-Link
    Standartlar : IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z,
    IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s,
    IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1x, IEEE 802.1p
    Port Sayısı : 24 Port
    Veri Transfer Hızı : 10/100/1000 (Gigabit)
    POE Desteği : Yok
    SFP Port : Var
    Yönetim : Yönetilebilir
    Rackmount : Var
    Mac adres : 8k
    Kablolama : 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
    100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e or above cable
    (maximum 100m)
    100BASE-FX:MMF,SMF
    1000BASE-X: MMF, SMF
    Güç Gereksinimi : 100~240VAC, 50/60Hz
    Trafik Yönetimi : Web-based GUI and CLI management
    SNMP v1/v2c/v3,compatible with public MIBs and TP-LINK private MIBs
    RMON (1, 2, 3, 9 groups)
    DHCP/BOOTP Client,DHCP Snooping,DHCP Option82
    CPU Monitoring
    Port Mirroring
    Time Setting: SNTP
    Integrated NDP/NTDP feature
    Firmware Upgrade: TFTP & Web
    System Diagnose: VCT
    SYSLOG & Public MIBS
    Boyutlar : 440x220x44 mm
    Arabirim : 24x 10/100/1000Mbps RJ45 Ports
    (Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
    4x Combo 100/1000Mbps SFP Slots
    1x Console Port
    Açıklama : Bandwidth/Backplane 48Gbps
    Paket Yönlendirme Hızı 35.7Mpps
    Jumbo Frame 10240 Bytes
    IGMP Snooping V1/V2/V3
    802.3ad LACP (Up to 8 aggregation groups, containing 8 ports per group)
    Spanning Tree STP/RSTP/MSTP
    BPDU Filtering/Guard
    TC/Root Protect
    Loop back detection
    802.3x Flow Control
    Support 802.1p CoS/DSCP priority
    Support 4 priority queues
    Queue scheduling: SP, WRR, SP+WRR
    Port/Flow- based Rate Limiting
    Voice VLAN
    Ürünlerimizin tümü marka garantilidir,
    Teknolojipazar, ürünlere ait teknik detaylar için markaya ait web sayfasından ürün özelliklerini incelemenizi önermektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.